90 TL tutarındaki Quake Champions ücretsiz oldu!

90 TL tutarındaki Quake Champions ücretsiz oldu!

Humble Bundle ve Steam oyunları zaman zaman ücretsiz hale getirerek, oyuncuların yüzünü güldürebiliyor. Çoğunlukla Humble Bundle’ın yaptığı ücretsiz oyun fırsatını, geçtiğimiz günün ardından Steam, Quake Champions ile yeniden yaptı.

31 TL değerindeki oyun şu anda ücretsiz!

Geçtiğimiz dönemde Humble Bundle tarafından ücretsiz olarak sunulan Layers of Fear, bu kez Steam’de ücretsiz hale geldi.

90 TL değerindeki Quake Champions, kısa bir zaman için ücretsiz hale getirildi!

id Software tarafından geliştirilip, Steam üzerinde 22 Ağustos 2017 tarihinde Bethesda Softworks tarafından yayınlanan ve oyuncular arasında yeni yeni yaygınlaşan Quake Champions, Steam üzerinde 18 Haziran tarihine kadar ücretsiz oldu. Çok oyunculu modu bulunan oyunun maalesef Türkçe arayüzü bulunmamakta.

Minimum sistem gereksinimlerinde en az 8 GB RAM isteyen oyun için 20 GB gibi bir depolama alanı ayırmanız gerekiyor. Ayrıca kısa süreli ücretsiz olan oyunu Steam Kütüphanenize yüklediğiniz anda sonsuza kadar sizin oluyor. Aynı zamanda oyun hala gelişmekte olup, kullanıcı tavsiyelerine göre güncellemeler almaktadır.

Oyuna sahip olmak için, Steam’de oyunun bulunduğu sayfaya girmeniz ve oyunu kütüphanenize eklemeniz yeterli.

Steam üzerinde kısa süreli ücretsiz olan oyunlar ilginizi çekiyor mu? Daha fazla oyunun ücretsiz olmasını ister miydiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir