eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Gelecekte Essential Telefonuna Neler Geliyor?

Gelecekte Essential Telefonuna Neler Geliyor?

Dev bir şirket olmamanın faydalarından biri, biraz daha hızlı hareket edebilmeniz ve eski kaygılardan daha az sıkıldıysanız. Özellikle, neredeyse saf bir Android telefon taşıyan küçük bir akıllı telefon OEM’si olduğunuzda.

Bu, çeviklik, aynı zamanda Essential’ın yakın gelecekte listesinde çok fazla talep edilen özellikleri koyduğu gibi, daha küçük şirketlerin cesur vaatlerde bulunmasına neden olabilir. Bu olduğunda.

Essential PH-1 hakkındaki en büyük şikayetlerden biri, ilk başlatıldığında yaşadığı gecikmelerden başka, kameranın hayal kırıklığı yaratan ilk deneyimiydi.

Essential, o zamandan bu yana yazılım tarafındaki kamerayı iyileştirmek için güncellemeler yayınladı, ancak hala ciddi bir eksikliği olan bir alan var: görüntü sabitleme, ancak özellikle video dengelemesi.

Essential, ilk nesil Pixel (Pixel 2’de OIS’in olduğu gibi) PH-1’in fotoğraf makinesine hantal ve pahalı optik görüntü sabitleme eklememeyi seçtiğinde neredeyse Google’ın kitabından bir sayfa almaya çalıştı.

Bununla birlikte, Google’ın nerede OIS’yi neredeyse alakasız hale getirmek için EIS ve oldukça akıllı algoritmalar karışımı kullandığı sayfayı ekleyemedi. Essential’ın AI ve makine öğrenme yeteneği olmayabilirken, gelecekteki bir güncellemede EIS’yi uygulayacak. Tek bir soru, ne zaman?

Essential’ın iki haftalık Reddit AMA’sındaki en şaşırtıcı açıklamalardan biri belki de Project Treble’i gelecekteki Temel telefona getirme planıdır. Android 8.0 Oreo güncellemesi ile bunu yapmaz, ancak 8.1 sürümünde olacak.

Nokia/HMD ve OnePlus gibi neredeyse saf Android uygulamaları olan çoğu OEM’in Google’dan ayrı olarak dahili depolamayı yeniden bölümlendirme yaparken telefonları tırmalama riskinden dolayı yalvardığı için, bu oldukça sıra dışı bir işlem.

Elbette, bunlar şirketlerin genelde “ileriye dönük beyanlar” olarak etiketleyecekleri şeylerdir, çünkü çoğunlukla geleceğe yönelik planlanmışlardır ancak henüz oluşturulmamıştır.

Essential büyük bir engelle karşılaşırsa, U dönüşü yapma ayrıcalığı her zaman olacaktır. Elbette ki bazı fan yok olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35