Facebook Messenger, Tinder Benzeri Karşılama Özelliği Test Ediyor

Facebook Messenger, Tinder Benzeri Karşılama Özelliği Test Ediyor

Facebook, arkadaşlarınızla Tinder tarzı onlarla buluşmayı kabul ettiniz veya onlarla görüşmeyi reddederek bağlanmanıza yardımcı olmak için yeni bir sistem test ediyor.

Jacob Dubé  Anakart  özelliğini test ve flört uygulaması tinder ile açıkça karşılaştırıldığında. Messenger’da sizinle görüşmek isteyebilecek çeşitli arkadaş gösterir. Bir Evet veya Hayır cevabı ile yanıt verebilirsiniz, ancak yalnızca her iki taraf da olumlu yanıt verirse size bilgi verilecektir.

Uygulama sizi yabancılarla değil de arkadaşlarınızla eşleştirecek, bu yüzden tamamen Tinder’e benzemiyor. Bir Facebook sözcüsü Anakart’a verdiği demeçte  “İnsanlar sıklıkla Facebook’u arkadaşlarıyla plan yapmak için kullanıyorlar. Bu yüzden, bunu kolaylaştırmak için Facebook uygulamasında çok küçük bir test yürütüyoruz. ”

Benim gibiyseniz ve nispeten düzgün bir Arkadaşlar listesi tutuyorsanız, Messenger’ın tanıdıklarınızla sizi bağlamaya çalıştıklarını tuhaf ve müdahaleci bulabilirsin. Facebook, periyodik olarak diğer uygulamalardan özelliklere dokunmayabilir ancak Tinder’in kopyalaması gereken uygulamalardan biri olup olmadığını bilmiyorum.

Tüm Arkadaslarinizla sürekli temasta kalmazsaniz, o zaman Facebook’un algoritmalariyla düzenlenen ani görüsme yapmak için bir tedavi olabilir. Ancak aynı şey, Messenger’ın kendisini açıp kendisine mesaj göndererek daha kolay bir şekilde yapılabileceğini hissediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir