Ev Arkadaşı Bulmak Artık Çok Kolay

Ev Arkadaşı Bulmak Artık Çok Kolay

İnsan birçok sebepten dolayı ev arkadaşı bulmak ister. Özellikle büyük şehirlerde kira fiyatları yüksektir, hayat pahalıdır. İstanbul ev arkadaşı en çok aranılan yerlerden biridir. Bu durumda evini ev arkadaşı ile paylaşmak masraflarını azaltmak açısından en mantıklı hareket olur. Hatta oda arkadaşı arayanlar bile vardır. Buna ek olarak, bazı kişiler yalnız yaşamaktan sıkılır veya korkar. Bir ev arkadaşı ile kalmak hem can sıkıntısını giderir hem de kendini daha güvende hisseder.

Ev arkadaşı bulmak iyidir, güzeldir ama insanın kafasına uygun ve iyi anlaşabileceği bir ev arkadaşı bulmak pek de kolay değildir. Bu durumda Ev Arkadaşı Yolda devreye girer.

Ev Arkadaşı Yolda, ev arkadaşı ve kiralık oda arayan kişileri bir araya getiren bir platformdur.İnternet sitesinde ev arkadaşı ve kiralık oda ilanları vardır. İsteyen kişi ihtiyacına uygun ilanı hiçbir ücret ödemeden verip binlerce kişinin ilanını görmesini sağlayabilir. Sitenin kullanımı tamamen ücretsizdir ve güven ortamı sunulur.

Ev Arkadaşı Yolda’nın avantajları nelerdir? Biraz da bunlardan bahsedelim.

Öncelikle, güvenilir ve ücretsiz bir sitedir. Bütün ilanlar yayına alınmadan önce onay sürecinden geçer, alakasız ve uygunsuz ilanlar yayına alınmaz. Sitede Referans ve Doğrulama Sistemleri bulunur. Bu sistemler kullanıcılar arasında güven ortamının artmasını ve böylece aranılan uygun kişiye daha çabuk ve kolay ulaşılmasını sağlar.

Bir diğer avantajı ise sitede ilan arandığında sonuçları Google Haritalar üzerinde de görülebilir, yerleri incelenebilir. Ayrıca, üye olunduğunda sitedeki kullanıcı profilinde e-posta adresi gibi iletişim bilgileri gizlenebilir. Diğer kullanıcılarla iletişime geçmek için telefon numarası ve e-posta adresi gibi bilgilerin paylaşılması zorunlu değildir. Dileyen kişi, sitedeki Mesajlaşma sistemini kullanarak diğer kullanıcılarla iletişime geçebilir.

Ev Arkadaşı mı lazım? O zaman Ev Arkadaşı Yolda! Gelin siz de aradığınız ev arkadaşını güvenle bulun. Unutmayın Ev Arkadaşı Yolda, keyifler tıkırında 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir