En İyi Pos Sistemi

En İyi Pos Sistemi

Her geçen gün dijitalleşen dünyamızda ödeme şekilleri de farklılaşmaya başlamıştır. Ücretlerin nakit değil de kartla ödenmesi işlemi her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Kartlardan ücretleri tahsil etmeye yarayan pos sistemleri mühim yer tutuyor.

Neden Pos Sistemi Kullanılmalı?


Kartla ödeme yapmak isteyen müşterilere en iyi şekilde hizmet vermek için pos sistemi kullanılmaktadır. İnternetten satış yapanlar için de hizmet veren Pos Sistemleri önemli yer tutmaktadır.

Kolay kurulumları ve bütün şubelerin tek pos sistemi üzerinden kontrol edilebilme kolaylığı sağlamaktadır.

Pos Sistemi Kolay Kurulum


Takıldığınız yerde müşteri destek biriminden de yardım alabileceğiniz kurulum aşaması gayet kolay ve pratik. Pos sistemine ürünlerinizin fiyatlandırmalarını kolayca excel tablosu ile yükleyebilirsiniz. Satın aldığınız POS sistemi uygulamasını indirdikten sonra farklı cihazlar üzerinde de kullanabilirsiniz.

Perakende Pos Sistemi


POS sistemleri, büyük küçük her türlü işletme için uygun hizmetleri vermektedir. POS sistemleri, perakende olarak satış yapan işletmelerin de en büyük yardımcısı konumundadır. Perakende pos sistemi aracılığıyla tek bir cihaz üzerinden anlık rapor alabilirsiniz. Stok takibi, satış, ödeme alma gibi işlemleri kesintisiz ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Entegrasyon Modülleri İmkanı


Satın aldığınız POS sisteminizi, uygulama içerisinden kolay bir şekilde e-ticaret sitelerine entegre edebilirsiniz. Uygulama içerisinde uygulamalar dükkanını bulabilirsiniz. Sonrasında entegrasyon modülleri kısmından satış yapacağınız internet üzerinden hizmet veren firmaları seçebilirsiniz. Entegre işlemi başarı ile yapıldıktan sonra internet üzerinden satış yapan bu firmalardan gelen siparişler direkt olarak pos sistemine düşer. Sipariş tam olarak hazırlandığında da teslimata buradan hazır olur.

İşte buraya kadar anlatmış olduğumuz bütün bu özelliklerin hepsine ve daha da fazlasına sahip olan Simpra POS sistemi de bu konu da iş hayatınıza dahil oluyor. Simpra şirketi tarafından geliştirilen üst düzey geliştirilmiş ara yüze sahiptir.

Pos sistemine alışkın olmayanların bile rahatça kullanabildiği bir sistemdir. Simpra POS sistemleri restoran ve sair perakende hizmet veren işletmelerin gözdesidir. Simpra şirketi sadece POS sistemi altında sizlere hizmet vermez. Aynı anda Simpra adisyon programı hizmetini de firmadan alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir