eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Eargo Max Sadece İşitme Cihazları Olabilir

Eargo Max Sadece İşitme Cihazları Olabilir

İşitme cihazları, son birkaç yılın en yenilikçi ürünlerini listelediğinizde düşündüğünüz şey değildir. Eargo’daki millet, bunu Eargo Max adlı bir işitme cihazı yardımıyla değiştirmek istiyor.

Bu işitme cihazları, düzgün özelliklere sahip bir kolleksiyona sahiptir ve bunların en önemlileri, pahalı değiştirilebilir piller için eksiksiz bir eksiktir.

Bu işitme cihazları hafif, neredeyse görünmez olabilmekte ve şarj edilebilir pillerle çalışmaktadır. Her şarj süresinin ne kadar süreceğini henüz bilmiyoruz.

Bu, nihai inceleme sürecimizin bir parçası olacak ancak bir şarj yastığı da dahil olmak üzere Eargo doğru yönde atılmış bir adım.

İşitme kaybetmenin en pahalı yönlerinden biri, işitme cihazları için pil satın almasıdır. Şarj edilebilir pilleri alacağız, çok teşekkürler.

Bu işitme cihazı seti, Eargo teknolojisi ile birlikte bu cihazların çevreye bağlı olarak gürültünün azaltılmasına olanak tanıyan Dinamik Parazit Azaltımı içerir. Çevre daha yüksek sesle yükseldiğinde, ses azaltma rampaları yükselir.

Bu cihazlar ayrıca kullanıcı tercihine göre değişir ve ücretler arasındaki işitme ayarlarını korur.

Eargo Max, Eargo Max’da “Flexi Fibers” ve “Flexi Domes” ı içerir; bu sayede kulak kanalına girip üst düzey ses ile orada kalacaklar. Fiberler işitme yardımcılarını yerinde tutarken, kubbeler “ortam bas sesleri miktarını arttırır ve geri beslemeleri ortadan kaldırır”.

Eargo, bu Flexi’nin sonucu olarak bu işitme cihazlarının “dolgun, daha zengin ses kalitesi ve daha fazla ses yükseltmesi” olduğunu iddia ediyor Kubbeler.

Eargo Max ayrıca devam eden teknoloji ve kullanıcı desteği de içerir. Eargo temsilcisi,

“Eargo, müşterilere telefon, e-posta veya sohbet yoluyla birinci sınıf tıbbi bakıma erişme imkânı tanıyor ve böylece işitme sağlığını kendi programlarında ve tercih edilen cihazlarda yönetebiliyorlar”

dedi.

“Eargo Max’ın her satın alınması müşterilere, lisanslı kişisel işitme kılavuzları ekibimizle sürekli, rahat destek ve bakım için sınırsız erişim olanağı sunuyor.”

Bu işitme cihazları kullanıcıları ön sipariş üzerine almaya çalıştıkları sürece 2.250 dolardan fazla olmayacak. Eargo tarafından bu ön siparişin 15 Ocak’ta başlaması söyleniyor.

Bundan sonra, Eargo Max için normal fiyat 2,500 dolardır. Alınan kutu bir şarj cihazı, bir mikro USB kablosu, bir USB fişi, mum muhafaza, bir temizleme fırçası, iki adet Eargo Max cihazı (sağ ve sol), 6x düzenli Flexi Fiberi, 2x büyük Flexi Fiberi ve 2x düzenli Flexi Domes içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35