Death Stranding’in oynanış mekanikleri ile ilgili bildiklerimiz

Death Stranding’in oynanış mekanikleri ile ilgili bildiklerimiz

Galeri / Oyun

Death Stranding’in oynanış mekanikleri ile ilgili bildiklerimiz

Death Strandng ile ilgili neler biliyoruz?

Death Stranding‘in oynanış mekanikleri ile ilgili yeni bilgiler geldi. Hideo Kojima’nın yazıp yönettiği Kojima Productions çatısı altında geliştirilen Death Stranding bu haftaya damga vuran oyun oldu. Yayınlanan duyuru fragmanı ile birlikte oyunun konusu büyük merak uyandırdı. Death Stranding’in sadece konusu değil, oynanış mekanikleri de kafalarda soru işaretleri uyandırdı. Hideo Kojima, resmi twitter hesabı üzerinden Death Stranding’in oynanış mekanikleri ile ilgili bazı açıklamalar yaptı.

Death Stranding’in oynanış mekanikleri ile ilgili yeni bilgiler geldi

Hideo Kojima Death Stranding’in bir gizlilik oyunu olmadığını, bir aksiyon oyunu olduğunu. Aslında yeni bir oyun türü olarak ifade ettiği “Strand” oyun türünde olduğunu belirtti. Bunun ne olduğunu şimdilik bilemiyoruz. Kojima insanların birlikte çalışarak düşmanları alt edebileceğini ve dünyayı yeniden bir araya getireceğini belirtti. 

Son yılların en gizemli oyunu Death Stranding‘in sır perdesi yavaş yavaş aralanıyor. Oyun işle ilgili en büyük soru geçtiğimiz günlerde yanıtlandı. Death Stranding’in çıkış tarihi açıklandı. Death Stranding 8 Kasım’da Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte PlayStation 4 için yayınlanacak. Galerimizde Death Stranding’in oynanaış mekanikleri ile ilgili ayrıntıları bir araya getirdik. 

1

Death Stranding’de fragmanda gösterilen merdiven ve tırmanma halatını kullanarak istediğimiz yere tırmanabileceğiz.

2

Oyunun haritasında bir kısıtlama olmayacak Zelda: Breath of Wild’da olduğu gibi her yere gidebileceğiz

3

Farklı bir çevrim içi deneyim sunacak olan oyunda başka oyuncuların ayak izlerini takip ederek güvenli bir yere ulaşabileceğiz. 

4 5

Eğer istersek diğer oyunculara malzeme yardımı yapabileceğiz ve onlara güvenli evlerimizi açabileceğiz.

6

Death Stranding’de geleneksel bir “game over” durumu olmayacak. Öldüğünüzde baş aşağı dünya denen bir yere gidecek ve buradan kurtulmanın farklı yolları olacak.

7 8

Savaşmak düşmanlardan kurtulmanın tek yolu olmayacak

9 10

Death Stranding’de ölmenin oyun alanında görebileceğimiz sonuçları olacak

11

Death Strandig’de MGS 5’teki gibi kaynak toplama sistemi olacak. Haydutlar bu eşyalara ve dünyayı yeniden bir araya getirmek için gerekli olan önemli kargomuza el koymak için peşimizde olacak.

12

 Açık dünya çizgisel olmayacak. Bir yere ulaşmanın farklı rotaları olacak. 

13

Death Stranding’de araç kullanabileceğiz

14

Oyunda idrarımızı yapabileceğiz.

#Death Stranding #PlayStation 4 #Kojima Productions #Sony Interactive Entertainment #Macera Yorumlar 9 MK Okuru 08.06.2019 03:13 Kalan Karakter : 300 Gönder Naru61 06.06.2019 02:41 Yeni oyun türü olacak olması iyi.Ama bizdeki millet bu ne yaaa der. Yanıtla MK Okuru 07.06.2019 11:02 Bu ne yaaaaaa saçma sapan Seltroud 06.06.2019 21:05 Değil ama olucak borderlands le aynı olcak MK Okuru 06.06.2019 08:29 Yeni oyun türü değilki bu. Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru 06.06.2019 17:11 anlaşılan ön siparişler iyi gitmiyor. egeo ötmeye başlamış hemen Yanıtla MK Okuru 07.06.2019 04:37 kojima bir tek oyunun türü hakkında açıklama yaptı. merlinin kazanı makalenin geri kalanını playstation websitesinde oyunun sayfasından ve fragmandan derleyerek hazırladı. Kalan Karakter : 300 Gönder msarar 06.06.2019 02:22 “Küçük abdest” kelimesi biraz komik, biraz trajikomik olmuş. Yani uygunsuz olmuş bence. Bunun yerine “idrarımızı yapabileceğiz” dense yazı diline daha uygun olurdu sanki.
———————————————————
Haklısınız editliyorum. Teşekkürler. Ahmet Yanıtla Naru61 06.06.2019 02:40 Yanlış düşünce. Kalan Karakter : 300 Gönder msarar 06.06.2019 02:21 “Küçük abdest” kelimesi biraz komik, biraz trajikomik olmuş. Yani uygunsuz olmuş bence. Bunun yerine “idrarımızı yapabileceğiz” dense yazı diline daha uygun olurdu sanki. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir