Çapraz Sokakları Kullanarak Uber’den Adresinizi Koruyun

Çapraz Sokakları Kullanarak Uber’den Adresinizi Koruyun

Uber’i henüz silmediyseniz, binicilik hizmeti aslında bugün kullanıcı gizliliğini korumak için tasarlanmış oldukça kullanışlı bir özellik ekledi.

Bir hedef veya toplama yerinde yazarken, şimdi iki çapraz sokak girebilir ve orada kalkıp kaldırabilirsiniz. Bu, gerçek ev adresinizi veya varış noktanızı sürücüden korumanıza yardımcı olur.

Elbette, harita iğnesini belirli bir konuma sürükleyerek işe başlayınca bunu yapabilirsiniz, ancak eve giderken size yardımcı olmaz.

Uber, “bu değişikliği binici talebi üzerine yapıyor” dedi . Şirket, birçok sürücünün belirli istekleri içeren Uber kullanırken herhangi bir özel bilgiyi paylaşmak istemediğini söylüyor.

Uber’de gittiğiniz yere ulaşmayı kolaylaştırmak için bir ev veya iş adresi kurduysanız, tercih ederseniz bunu bir kavşağa değiştirebilirsiniz.

Uber, şirketin faaliyet gösterdiği ABD’deki her şehre yayılıyor diyor ancak tüm comboların hemen ortaya çıkmaması gerektiğini de belirtti.

Bu durumda, tam adresinizi girmeniz ve ardından pimi gitmek istediğiniz yere sürüklemeniz önerilir.

Lyft artık kesişim noktalarını bir süre destekledi haritalama sistemi Google Haritalar tarafından destekleniyor ve uzunca bir süredir aramaya iki cadde bıraktığını açıkladı.

Ne olursa olsun artan gizlilik özelliklerinden yararlanabilecek çok sayıda Uber kullanıcısı var.

Yeni özellikler şimdi iOS ve Android için Uber uygulamasında yaşıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir