Assassin’s Creed: Syndicate kısa süreliğine herkese ücretsiz [İndir]

Assassin’s Creed: Syndicate kısa süreliğine herkese ücretsiz [İndir]

Origins ile oyun tarzını değiştiren sevilen serinin bu değişim öncesi son oyunu Assassin’s Creed: Syndicate kısa süreliğine tüm oyuncular için Epic Games tarafından ücretsiz dağıtılıyor.

Epic Games ücretsiz dağıttığı oyunlar arasına bu kez Assassin’s Creed: Syndicate oyununu dahil ediyor. Her oyunla farklı bir tarihi döneme giden sevilen serinin bu oyunu kullanıcıları Viktoria dönemi Londra’sına götürüyor. Serinin yönünü değiştirerek oynanış mekaniklerini daha RPG tarzına döndürdüğü Origins öncesi son oyunu olan Syndicate‘i denemediyseniz, bir hafta boyunca Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Epic Games’in resmi Twitter hesabından duyurulan oyun 27 Şubat’a kadar edinilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Steam, sevilen Netflix özelliğini kendi platformuna entegre ediyor

Assassin’s Creed: Syndicate ile Londra’nın arka sokaklarında

Syndicate, oynanabilir ikinci karakter alternatifiyle dikkat çekiyor.Jakob ve Evie isimli iki ana karakteri barındıran oyunda her iki karakterde oynanış farklılaşıyor. Yakın dövüşte kendinden önceki oyunlara kıyasla daha hızlı ve etkili bir deneyim sunan oyunda Evie daha sessiz ve sinsi saldırılarla düşmanları alt ederken; Jakob daha sert tarzıyla aksiyonun merkezinde yer alıyor. Unity’e kıyasla yüzde 30 daha büyük bir haritayla oyunculara sunulan Syndicate‘te at arabalarını da aktif olarak kullanabiliyorsunuz.

Oyunda Jakob bölgedeki çete kontrolünü ele geçirerek üstünlük sağlamaya çalışıyor. Oyun içinde kurtardığınız karakterlerden yardım alabiliyorsunuz. Oyunun 5 yıllık olduğunu da hatırlatalım. Bu yüzden bazı noktalarda “eski” hissettirebilir.

Oyunu edinmek için yapmanız gereken tek şey Epic Games sayfasından hesabınıza giriş yaparak Mağaza’da oyunun sayfasına girmek. Türkiye saatiyle 19.00’dan sonra burada oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Sevilen PUBG Mobile oyun modu nihayet PUBG’ye geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir