Arazide En Hafif ve En Zayıf Yeni BMW M3 CS

Arazide En Hafif ve En Zayıf Yeni BMW M3 CS

BMW, M3 CS’yi ilk kez piyasaya sürdü ve araba daha hafif, daha iyi hareket ediyor ve normal M3’den daha fazla güce sahip.

Tavan, ön ayırıcı, arka difüzör ve Gurney Flap için karbon fiber takviyeli plastik kullanıldığında M3 CS 110 kilo ağırlığa sahip. Gurney Flap tarzı için maruz kalan karbon elyaftan yapılmıştır.

Araba sadece dünya çapında üretilen 1.200 adetle sınırlı sayıda ve bu rakamın yalnızca 550’si ABD’ye taşıyor. Bu, bu arabaların nadir olacağı anlamına geliyor. BMW, M3 CS’ye, arka difüzörde dört çıkış bulunan özel bir çift dalı spor egzoz sistemi ile uyum sağlar. Sürücü, kokpite gelen sesi kontrol edebilir.

3.0L inline M TwinPower turbo altı, 28 beygir gücü ile 453 hp ve 443 lb-ft tork toplam çıkışı için 37 lb-ft tork ile bir darbe alır. BMW, güç darbesinin M3 CS’nin 3.7 saniyede 60 mph vurduğunu ve en yüksek hıza 174 mph geldiğini gösteriyor. BMW daha iyi idare için süspansiyonu sıkıştırdı.

Aracın iç kısmı, Alcantara ve Silverstone’da ve siyah renkte iki tonlu deri ile çok özel. Başlat/durdur düğmesi kırmızıdır. Spor doğasına rağmen, M3 CS hala içinde güzel özellikler buluyor. Bu özellikler M spor koltuklar, otomatik iklim kontrolü ve Harman Kardon surround ses ses sisteminin özel bir versiyonunu içeriyor.

BMW, otomobil fiyatlarının piyasaya sunulacağını açıkladı. Normal M3, 64.000$ ‘dan başlıyor ve bu sınırlı sayıda M3 CS’yi daha fazla maliyetlendirmeyi umuyor. Mayıs 2018’den itibaren alıcılar arabayı sipariş edebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir