bodrum escort
Apple’ın iWork, GarageBand ve iMovie Artık Ücretsiz

Apple’ın iWork, GarageBand ve iMovie Artık Ücretsiz

Son birkaç yıldır bir iOS veya Mac aygıtı satın aldıysanız, Apple’ın yaratıcılık ve verimlilik uygulamaları paketi sizin için etkili bir şekilde özgür kaldı.

Tabii, o pahalı tablet veya dizüstü bilgisayar için ödeme yapmak zorunda kaldınız, ancak uygulamaları daha sonra indirmediyseniz de, satın alma işlemlerine dahil edildi.

Ancak bugün başlayarak, Apple şeyleri basitleştiriyor ve Keynote, Numbers, Pages, iMovie ve GarageBand’ı kendi ekosistemindeki herkes için App Store’da ücretsiz hale getiriyor.

MacRumors’ın belirttiği gibi, fiyatlamadaki değişikliğin işletme ve eğitim kurumlarının Apple’ın Toplu Satın Alma Programı aracılığıyla iWork paketini almalarını kolaylaştırması amaçlandı.

Bununla birlikte, hala eski donanımları çalıştıran ve Apple’ın kurum içi uygulamalarını denemek isteyen herkes için harika bir fırsat. GarageBand’da kesinlikle daha iyi bir fiyat bulamazsınız.

IWork uygulamaları MacOS Sierra’nın çalıştırılmasını gerektirir, ancak GarageBand, Yosemite veya daha yeni bir sürümünü çalıştıran makineler için kullanılabilir ve i Capitol, El Capitan’a veya daha yüksek olduğunuz sürece çalışacaktır.

Mobil aygıtlarda, iWork en az iOS 10.0 gerektirir; iMovie ve GarageBand ise sırasıyla en az iOS 9.3 ve iOS 10.2 gerektirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir