bodrum escort
AGARZ Oyunu Oyna

AGARZ Oyunu Oyna

Agarz, web tabanlı çevrimiçi çok oyunculu bir aksiyon ve strateji oyunudur. Brezilyalı oyun geliştiricisi Matheus Valadares tarafından geliştirilmiştir. 2015 yılında önce ağ tarayıcıları ardından ise Miniclip tarafından iOS(App Store) ve Android(Google Play Store) platformlarına servis edilmiştir. İlk zamanlarında benzeri birçok ürün piyasaya çıkmıştır. Bunlar arasından kendinden en çok söz ettirenlerden bazıları şunlardır; agar.io, Agarz, Slither.io, Diep.io, Zombs.io, Deeep.io, Goons.io, Brutal.io, Paper.io, ve daha bir çok io oyunu bunlara dahil edilebilir.

AGARZ OYUNU NASIL OYNANIR

Oyuna başlamadan önce isminizi ve karakterinizin(yuvarlak nesne) kostümünü oluşturup herhangi bir sunucuya giriş yapmak için oyunu başlatın. Karakterinizi aşağı, yukarı, sağ, sol gibi yönlere hareket ettirmek için Mouse‘unuzu kullanın. Etrafınızdaki besinleri veya sizden daha küçük boyuttaki diğer oyuncuları yiyerek boyutunuzu büyütün. Sizden büyük olanlardan kaçın sizi yerlerse sıfırdan başlamanız gerekecektir.SPACE tuşu ile birden fazla parçaya bölünebilir, W tuşu ile rakiplerinizi yemleyebilirsiniz. E tuşuna basılı tuttuğunuz takdirde kendinizden bir parçayı sürekli olarak yem atmış olacaksınız. Süre dolduğunda en yüksek skoru elde ederseniz oyunu kazanırsınız. İlk 10‘a girerseniz skorboard‘da isminizi görebilirsiniz.

agarz, agar.io, agarz oyunları, agar.io oyunları, web oyunları, web tabanlı oyunlar, çok oyunculu oyunlar, multiplayer oyunlar, agarz web oyunu, agarz multiplayer, agarz multiplayer oyunları, .io oyunları, mobil oyunlar, internet oyunları, küçük oyunlar, mouse oyunları, zombs io, agarz çocuk oyunları, çok oyunculu oyunlar, web multiplayer oyunlar, iki kişilik oyunlar, 2 kişilik oyunlar, tek kişilik oyunlar, tek kişilik io oyunları, iki kişilik io oyunları, çok oyunculu agarz oyunları, agar.io web oyunları, agarz web oyunları, Diep.io, Zombs.io, Deeep.io, Goons.io, Brutal.io, Paper.io, diep io, zombs io, deeep io, goons io, brutal io, paper io, agarz mobil oyunlar, agar.io mobil oyunu, agarz mobil oyunu,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir