Acer’ın Yeni Predator Dizüstü Oyun Bilgisayarı Taşınabilir Olabilir

Acer’ın Yeni Predator Dizüstü Oyun Bilgisayarı Taşınabilir Olabilir

Bir oyun partisine sürükleyemiyorsan güçlü bir dizüstü bilgisayar almanın yolu nedir? Acer’in Predator serisi dizüstü bilgisayarlar için güncellediği en son güncelleme olan Triton 700, bu geziler için yeterince taşınabilir olabilir.

En yeni NVIDIA grafik yongalarını ve gelişmiş bir çift fanlı soğutma sistemini yalnızca 18.9 mm boyunda bir kasaya yerleştirir. Acer, bu yaz okuldan çıkacak sezon için hazır olacağını söylemek dışında, NoteBook ile ilgili pek çok ayrıntıyı paylaşmadı.

Oldukça yüksek bir sisteme ihtiyaç duymayan millet, NVIDIA’nın GeForce GTX 1050 veya 1050Ti grafiklerini ve şirketin CoolBoost soğutma sistemini sunan yeni Nitro 5 dizüstü bilgisayarını düşünebilir.

Yine New York sunumunda şirket her bir üründen çok fazla uzak kalmadı, bu nedenle dizüstü bilgisayarla ilgili diğer ayrıntılar yetersiz kaldı ve elimizden daha geç geldiğimize göre bu yazıyı güncelleyeceğiz.

Evdeki savaş istasyonlarına yatırım yapmayı tercih edenler için Acer, Predator X27 adında 27 inçlik 4K’lık bir oyun ekranını da açtı.

144Hz yenileme hızı, 4ms tepki süresi ve enerji tasarrufu sağlarken daha iyi görüntü kalitesi için Quantom Dot teknolojisi kullanıyor.

X27, diğer rakipleri gibi, NVIDIA’nın G-Sync HDR teknolojisini daha yüksek tanımlı ve kontrastlı daha akıcı akışlar için destekliyor.

Acer’ın 2017 yılına ait oyun serisine daha yakından bakacağız, bu nedenle daha fazla bilgi için sağ alttan bildirimleri aktif hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir