eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat

7 Kaçırılmaz Mobil Uyguluma: Duobook, Forest, AlarmMon ve daha fazlası

 

Her haftasonu, en sevdiğim yeni ve güncellenmiş birkaç uygulamamızı toplarız. Bu haftaki listede e-kitaplar ve sesli kitaplar arasında kesintisiz geçiş yapmanıza, daha iyi odaklanmanıza yardımcı olan iki uygulama ve sabahları uyanmayı daha eğlenceli hale getiren bir uygulama bulunmaktadır.

 

 

AlarmMon

Uyanmanın en zor kısmı uyanık kalıyor ve uykuya dalmıyor. AlarmMon, oyunda bir görev tamamladıktan sonra alarmı kapatarak bu sorunu çözmeyi deniyor. Uygulama aynı zamanda sabah görevinizi beğeninize göre düzenlemenizi sağlar.

Ücretsiz:iOS ve Android
 

Brushstroke

Brushstroke Fotoğrafların benzer tablolar, gibi görünmesi sağlayan bir uygulamadır

Prisma ve diğerleri, ama bir farkla: Bu uygulamanın doğrudan fotoğraf baskı siparişi için izin verir ve kapınıza teslim eder.

Ücretsiz: IOS

 

Dottted

Dottted, Yoni Alter’ın sanata dayalı eğlenceli ve basit bir oyunudur. Oyun biraz görsel bir celliye benziyor. Ekranda hafifçe vurarak fotoğrafdaki hayvanı tahmin etmeye çalışıyorsunuz. Bazı eşsiz ve orijinal resmi olan hızlı ve güzel bir oyundur.

Ücretsiz: IOS ve Android 

 

Duobook

Duobook, aynı hikayeyi okumak ve dinlemek arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmayı amaçlayan yeni bir uygulamadır. Okumak istediğinizde e-kitap ayarını seçebilir ve gözlerinizin yerine kulaklarınızı kullanmak istediğiniz zaman sesli kitap kutusuna geçebilirsiniz.

Ücretsiz: iOS

 

Forest

Orman telefonunuzun bağımlılığını kontrol etmenize yardımcı olacak bir uygulamadır. İşyerinde, sınıfta veya arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz sırada telefonunuza bakmaya direnemiyorsanız bu uygulama yardımcı olabilir. Odaklanmak istediğinizde, ne kadar süreyle seçeceğinizi seçin ve Başla’ya basın. Uygulama, telefonunuzu kenara çektiğinizde büyümeye başlayan bir ağaç “bitki” getiriyor. Telefonunuzla bir şeyler yapın ve ağaç ölün – baştan başlayın, başparmak! Odaklanmaya uzun ve uzun süre devam ederken ilerlemeniz için bir orman oluşturursunuz. Hepsinden iyisi, puanlarınızı gerçek ağaç dikmeye doğru harcayabilirsiniz.

Ücretsiz: Android, 1.99 dolarlık: IOS
 

Sage Solitaire

Oyun geliştiricisi Zach Gage itibaren, Adaçayı Solitaire klasik zaman israf kart oyunu eğlenceli ve bağımlılık oyundur. Her tur hızlı bir şekilde ilerliyor, ancak dikkatli olun, kendinize bu keyifli oyunu oynarken saat harcıyorsunuz bulabilirsiniz.

Ücretsiz: IOS ve Android

 

Space

Uzay, uygulamanın bağımlılıklarını tekmelemek için sinirbilim kullanır. Boş alan oluşturmak istediğiniz uygulamalar listesini seçebilirsiniz. Ardından, bu uygulamaları açmaya çalıştığınızda, yüklenmeden önce bir an daha huzurlu bir meditasyon yaşarsınız.

Free: iOS

 

Kaynak : Mashable

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir