Yeni Venom da Neden örümcek yok

Yeni Venom da Neden örümcek yok

Sinema severler, gelecek Ekim ayında yeni bir Venom filmi ile beyaz perdede buluşma fırsatı yakalayacaklar. Venom, başta Marvel ve Spider-Man hayranları olmak üzere pek çok sinema severin heyecanla izlediği kötü karakterlerden biri. Simsiyah bir görünüme sahip olan Venom, görünüş itibari ile Marvel’ın en korkutucu kötü karakterlerinden biri olabilir.

Infinity War’un Yönetmeni, Venom’un Neden Marvel Sinematik Evreni’nde Görünmediğini Açıkladı (Spoiler)

Alışık olduğumuz Venom’un simsiyah gövdesinde beyaz renkte dev bir örümcek yer alıyordu. Fakat Ekim ayında vizyona girecek filmdeki Venom’un göğsünde bir örümcek yer almıyor? Tamam da Marvel durup dururken karakterin görünüşünü neden değiştirdi? Bu sorunun yanıtı, Comic-Con 2018’de ortaya çıktı.

Comic-Con 2018’de Venom’un yeni görünüşü hakkında açıklamalarda bulunan filmin yönetmeni Ruben Fleischer, çizgi romanlarda ve daha önceki filmlerde görünen Venom’un Spider-Man orijinli olduğunu, bu nedenle de göğsünde bir örümcek yer aldığını, kendi filmlerinde ise Venom’un Spider-Man ile bir bağı olmadığını dile getirdi.

Venom’un Son Fragmanında Muhtemelen Gözünüzden Kaçan 9 Detay!

Fleischer, pek çok kişi için Venom’un göğsünde bulunan örümceğin bir anlam ifade etmediğini, ancak gerçekte o örümceğin bir anlam taşıdığını söylerken, kendi bağımsız filmlerinde göğsünde örümcek olan Venom’un bir şey ifade etmeyeceğinden bazı insanlar yanlış bulsa da örümceği Venom’un göğsünden kaldırdıklarını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir