bodrum escort
Yeni Platform AzDekorasyon ’da Bulunan Kategoriler

Yeni Platform AzDekorasyon ’da Bulunan Kategoriler

Yaşam alanlarına yeni ve özgün dokunuşlar getirmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Az Dekorasyon, tasarımlarıyla pek çok kişinin tercihi olmaya devam ediyor.

Profesyonel ekiplerle beraber çalışan kurum, aklınıza gelebilecek her kategoride hizmet vermekte. İnsanların kullanımına sunduğumuz fırsatlarımız ise şöyle.

 1. Düğün Paketleri
 2. Ev Tekstili
 3. Ev Aksesuarları
 4. Genç Odası
 5. Bebek ve Çocuk Odası
 6. Teras ve Balkon
 7. Salon
 8. Mutfak
 9. Oturma Odası
 10. Yatak Odası
 11. Yemek Odası
 12. Banyo
 13. Bahçe

Böylece hem iç tasarım hem de dış tasarım konularında hizmetler veren Az Dekorasyon, her birinde eşsiz ve modern tasarımları sizlerle buluşturur.

Az Dekorasyon İç Tasarım

Az Dekorasyon iç tasarım hususunda salon, mutfak, oturma odası ve diğer yaşam alanlarında çeşitli fırsatlar sunar. Böylece konuklarınızı daha iyi bir ortamda ağırlayabilir, mutfak ve oturma odasının birleştirildiği fonksiyonel tasarımları tercih edebilir ve yatak odalarınızı daha özel bir hale getirebilirsiniz.

İç tasarımın sürekli değiştiği günümüzde ve 2021 yılının trendlerinde, mutfakların ve oturma alanlarının birleştirilmesi yapılır. Böylece daha fonksiyonel bir yapıyla, size daha geniş bir hareket alanı sunulur.

Özellikle daha dar alanlarda kullanılan bu seçenekler, size ferah bir ortam sunar. Yatak odalarında da gömmeli dolaplar ve birden fazla fonksiyona sahip eşyalar tercih edilerek, size daha iyi bir kullanım alanı sunulur. Bazı yatak odası tasarımlarında ise arzuya göre ebeveyn banyosu olabilir.

Az Dekorasyon Dış Tasarım

Evlerin balkon, teras ve bahçe bölümleri, özellikle yaz aylarında tercih edilir.  Buraları geliştirmek; hem daha iyi bir görünüm sağlamak, hem de her mevsim kullanmak istiyorsanız azdekorasyon.com dış tasarım size zengin seçenekler sunar.

Burada seçenekler oldukça geniş olup, arzuya göre hareket edilir. İsterseniz bahçenize veya terasınıza uygun bir modelde havuz eklenebilir. Terasınızdan daha fazla verim elde etmek istiyorsanız yarı kapalı bir sistem size pek çok özellik sunabilir.Az Dekorasyon bu alanlarda tasarım önerileri göstererek, daha iyi sonuçlar almanızısağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir