Yeni Citroen C4 Cactus karşınızda!

Yeni Citroen C4 Cactus karşınızda!

Yeni Citroen C4 Cactus satışa sunuldu. Lansmandan sonra yeni Citroen C4 Cactus modelini test etme imkanı bulduk. Bakalım Yeni C4 Cactus, bizlere hangi teknolojileri sunuyor?

Citroen, C4 Cactus modelini yeniledi. Hidrolik destekli yeni süspansiyonlar ve yeni koltuklarla beraber, en yeni nesil bağlantı teknolojileriyle beraber gelen Citroen C4 Cactus, ayrıca eski modele göre yalıtımında da iyileştirmelerle beraber geliyor.

Yeni Citroen C4 Cactus bizlere neler sunuyor?

Videoyu çektiğimiz günden, yayına aldığımız gün aralığında fiyatında değişme görülen yeni Citroen C4 Cactus modelinin, dizel ile benzinli motor arasındaki fiyat farkının da oldukça az olması dikkat çekiyor. Üst üste en iyi motor ödülü alan 1.2 Puretech motorlu sürümünü test ettiğimiz C4 Cactus, 3 silindirli yapısı ve yüksek torkuyla keyfli bir kullanım sunuyor.

Yeni Citroen C4 Cactus ile İstanbul’u dolaştık! (VİDEO)

2018 Citroen C4 Cactus ülkemize giriş yaptı. Özel süspansiyon sistemi ve koltukları sayesinde konfor özellikleriyle dikkat çeken 2018 Citroen C4 Cactus ile yolları arşınladık. İşte ilk izlenim videomuz.

7 inçlik ekranıyla beraber gelişmiş bir mutlimedya deneyimi sunan Yeni C4 Cactus, Apple CarPlay, Android Auto ve MirrorLink teknolojilerini bizlere sunuyor. Ayrıca Bluetooth ve USB arabiriminin de olduğunu hatırlatalım. Önde 12v çıkışının yanında yer alan USB bağlantısı, hem CarPlay ve Android Auto bağlantılarını yapmamızı sağlıyor hem de USB kaynağından medya oynatmanızı da sağlıyor.

Ön tarafta herhangi bir analog kadrana ve klima tuşlarına yer verilmeyen modelde, sadece 2 ekran ve çok az sayıda tuş kullanılmış. Bu da kullanıcılara oldukça teknolojik bir sürüş deneyimi sunuyor.

Dilerseniz sizi yeni Citroen C4 Cactus videomuzla baş başa bırakalım. Bakalım araç bizlere hangi teknolojileri, nasıl sunuyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir