Haber

Yeni Çıkan Torrent Oyunlar

Oyun oynamayı seven aynı zaman dada son çıkan oyunlardan haberdar olmak isteyen oyuncular sürekli olarak birbirleri ile de yardımlaşma içerisindedirler. Bu yardımlaşma birden çok şekilde gerçekleşmektedir. Oyuncular oynadıkları oyunlar hakkında bilgi vererek diğer oyuncular hakkında bilgi verilen oyunu oynama ya da oynamama gibi kararlara ulaşırlar. Aynı zaman da torrent oyun web sitesinde de dosya paylaşımı yapılmaktadır. Bu dosya normal oyunların boyutuna oranla oldukça küçüktür. İçerisinde bulunan torrent uzantılı dosya da oyunla ilgili tüm bilgiler yer almaktadır. Oyun indirme hızına göre torrent dosya indirmek daha hızlı ve pratiktir.
Oyuncular hem yeni oyunlardan hem de günceleşmiş oyunlardan haberdar olmak isterler. Yeni oyunları veya var olan oyunların güncellemelerini genellikle kendi sitelerinden tek tek takip etmek gerekir. Ama torrent oyun indir sayesinde sitede bulunan yeni oyunlar ile sizler için yeni oyun listesi gelmektedir. Yeni çıkan Torrent oyunları sıralarsak; Attack on Titan 2, Final fantasy XV, Gears of War 4, Need for Speed Payback, The Raven Remastered, Pure Farming 2018, Beast Quest, The Sims 4 My First Pet Stuff, Q. U. B. E. 2’dir. Aynı zaman da Ghost Of a Tale, Devil May Cry HD Collection, Race Driver: Grid 2, Deadstep gibi birçok yeni oyun bulunmaktadır.
Yeni çıkan oyunlardan haberdar olmak istiyorsanız Torrent oyun sitesini takip ederek yeni çıkan Torrent oyunlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı