Yavru Vatan’dan Büyük Proje; Hemen Tamir

Yavru Vatan’dan Büyük Proje; Hemen Tamir

Kapıya servis hizmetlerinin giderek arttığı bir dönemdeyiz. Kırbıs’ta faaliyet gösteren hementamir.net laptop tamiri için de bu kolaylığı getiriyor. Laptop arızaları’nda hızlı ve zahmetsiz bir çözüm sunuyor.

Hemen Tamir Nedir?

Hementamir.net laptop tamirinde çözümü ayağınıza getiren bir servis hizmeti sunar.

Laptopunuzda bir hasar meydana geldiğinde, sizi servis arama zahmetinden kurtarır. İş hayatının koşuşturmasının içerisinde laptopunuzu servise bırakmak için harcayacağınız ekstra zamanı size geri kazandırır.

Hementamir.net, 14 yıllık bilgi ve teknik birikimi ile 2017 yılında kurulmuştur. Tamire ihtiyacı olan laptopunuzu bulunduğu yerden alır; en kısa sürede tamir edip size geri getirir. Evinizden, iş yerinizden veya siz nereden isterseniz oradan alır; hızlıca ve garanti güvencesiyle tamir edip, uygun fiyatla size iletir.

Hementamir.net’ten nasıl hizmet alabilirsiniz.

Lansman Computer çatısı altında kurulmuş olan ve Kırbıs’ta faaliyet gösteren hementamir.net çözümü siz neredeyseniz oraya ulaştırır.

Erkan Durmaz, tarafından kurulan hementamir.net, bu alanda hizmet veren yerlerden daha iyi bir teknik destek ve müşteri hizmeti sunarak farklılaşmak istiyor.

Lansman Computer çatısı altında kurulmuş olan hementamir.net çözümü siz neredeyseniz oraya ulaştırır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir