Yatırım Teşvik Belgesi

Yatırım Teşvik Belgesi

Yatırım teşvik belgesi yatırımın karakteristik değerlerini belirten ve yatırımın belirlenen asgari şartlara uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlayan bir belgedir.

Ankara yatırım teşvik danışmanlığı, yapılacak yatırım konusunda en iyiyi tercih yapabilmenizi sağlar. Siz değerli müşterilerimiz için yatırımlarınızı karlı hale getirecek çözümlerimiz bulunuyor Yatırım teşvik belgesi danışmanlık konusunda sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Zaman zaman uygulanan teşvikler ve yatırımlarınız için en yeni gelişmelerden haberdar olmak ister misiniz? Yatırım danışmanlık hizmetlerimizde bu şartları sizlereen iyi şekilde sunabiliriz. Bu güncel bilgilerden yararlanarak teşvik ve diğer hususlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yatırım Teşvik Belgesini Kimler Alabilir?

  • Gerçek kişiler, sermaye şirketleri ya da iş ortaklıkları,
  • Kamu kurumu niteliğindeki kuruluşlar,
  • Dernekler ya da vakıflar,
  • Kamu kurumları,
  • Yabancı firmaları Türkiye’deki şubeleri

Nereye Müracaat Edilir?

Belge almak için müracaatlar E-TUYS adlı web tabanlı uygulama üzerinden gerçekleştirilir. Sadece elektronik sertifika sahibi olan kişiler E-TUYS aracılığıyla yatırım teşvik işlemlerini yapabilir. Bu yüzden, yatırımcıların ilk olarak yetkilendirme işlemini gerçekleştirmek üzere belgeleri hazırlamaları gerekir.

Firmamız yatırım gerçekleştirmeyi planlayan işletmelere bürokratik prosedürler ile uğraşmadan işlemlerinin hızlı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Devlettarafından sunulan hibe desteklerden faydalanmasını sağlamak amacıyla yılların tecrübesiyle yanınızda yer alıyoruz. Başkent üzerinde her çeşit sektörden firmaya hizmet sunuyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı başardı.Danışmanlık merkezimiz uzun yılların bilgi birikimi ile en doğru teşvik desteğini sunabiliyor.

Yatırım Teşviklerinden Nasıl Faydalanabilirim?

Teşvik alabilmek için bakanlık tarafından onaylanmış yatırım teşvik belgesine sahip olmak gerekir. Belgesi bulunmayan firmaların teşvik tedbirlerinden faydalanması mümkün değildir.Firmamız Ankara yatırım teşvik danışmanlığı konusunda tecrübe ve bilginin yanı sıra müşterileri ile güven esasına dayalı hizmetlerine kesintisiz olarak devam ediyor. Biz her konuyu detaylı olarak inceliyor ve yatırımlarınızın sağlıklı bir şekilde oluşmasına yardımcı oluyoruz. Türkiye’de yatırım yapan ve yapacak olan yatırımcılar devlet destek programları sunabiliyor.Merkezimiz uzman kadrosuyla beraber verilen bu yatırım teşvik destekleri ve hibeleri yatırımcılarımıza zamanında duyurmak için çalışmalar yürütüyor.

Adres : Kızılay Mah. İzmir 1 Cad. 3/5 Çankaya-ANKARA

Mail : info@paxdanismanlik.com.tr

 Telefon :  312 230 73 37

GSM : 0537 512 73 37

Web : https://paxdanismanlik.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir