eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Yabancı Çalıştıranlar İçin Çalışma İzni

Yabancı Çalıştıranlar İçin Çalışma İzni

Yabancılar bazı sektörler hariç birçok sektörde çalışabiliyor. Ama bunun için çalışma izni alınması gerekiyor.

Ülkemizde Oturma İzni alma şartları birçok yabancı için zordur. Ancak süreci yasal bir danışmanlık firmasıyla takip etmek son derece kolaydır. Çünkü yabancı çalıştıranlar için çalışma izni şarttır. Aksi halde kaçak çalıştırılmış olan işçiler söz konusu olacak, yasal yaptırımlar dikkat çekecektir. Çalışma izni alan ve kolayca personel bulması gereken kurumsal firmalar firmamız aracılığıyla bu süreci yasal yollardan takip edebilir.

Çocuk Bakıcıları İçin Çalışma İzinleri

Çok sayıda başvurusu yapılan Yabancı Danışmanlık hizmetlerinde çocuk bakıcılığı önde gitmektedir. Bu sürecin en iyi şekilde takip edilmesi için hizmet veren firmamız, çok sayıda yabancı personelin yasal olarak çalıştırılması için çalışma ve oturma izni ayarlamıştır. Güvenilir bir alan olan ve ihtiyaç halinde tüm resmi belgelerle çalışanları ve sizi mağdur etmeyecek olan sistemlerle her türlü yasal engelin önüne geçilerek çalışma yapılmaktadır.

Resmi İzni Alın, İçiniz Rahat Olsun

Resmi çalışma izninizi alın, içiniz rahat olsun. Çünkü birçok kişi Çalışma İzni olmadığı için sınır dışı ediliyor ve bu kişileri izinsiz çalıştırdığı tespit edilen kişilere de yasal işlem uygulanıyor. Bu tür sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız çok uygun fiyatlara kısa sürede yurt dışından gelen kişilere çalışma izni almanız mümkün olabilir. Hemen iletişime geçin, siz de çalışanlarınızı riske atmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir