Perde Çeşitleri

Perde Çeşitleri

Kullanacağınız alana göre perde seçimi yaparken genellikle stor perde ve zebra perde modelleri ile karşılaşırsınız. Bu perdelerin yüzlerce farklı modeli bulunmaktadır.

perde modelleri denilince akla birçok perde gelmektedir. Perde modelleri arasından tercih yaparken öncelikle perdeyi nerede kullanacaksanız ona göre uygun bir tercih yapmalısınız. Kullanacağınız alanın özellikleri, mobilya seçenekleri, mobilya tarzı bu anlamda önem kazanmaktadır. Örneğin perdeyi çalışma odasında kullanacaksanız, rahat kullanımlı bir perde seçmelisiniz. Ya da eşyalarınız klasikse perde seçimi yaparken bunu göz önünde bulundurmalısınız.

Kullanım amacına göre de birçok çeşidi bulunan perdeler, gece ve gündüz perdeleri olarakta ayrılır. Aynı şekilde hem gece hem de gündüz kullanılabilen perdelerde mevcuttur. Şimdilerde çok fazla tercih edilen ve yüzlerce modeli bulunan her alanda farklı bir modeli tercih edilen perde çeşitleri bulunmaktadır.

Stor Perdeler

Son zamanlarda en çok tercih edilen perde modelleri arasında Stor Perde modelleri bulunmaktadır. Stor perdelerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bundan dolayı her yerde rahatlıkla tercih edilebilen bir tarzdır. Eğer stor perde tercih etmek istiyorsanız, kullanacağınız alana göre onlarca farklı model arasından tercih yapabilirsiniz.

Zebra Perdeler

Stor perdelerle birlikte en çok tercih edilen perde modelleri arasında zebra perdelerde yer almaktadır. Zebra perdelerinde onlarca farklı modeli bulunmaktadır. mobilyalarınıza göre Zebra Perde modelleri arasından uygun tarz ve uygun renkte bir perde tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir