Vedat Muric: Fenerbahçe’nin hedefi şampiyonluk!

Vedat Muric: Fenerbahçe’nin hedefi şampiyonluk!

Fenerbahçe ligin ilk haftasında 19 Ağustos Pazartesi günü Gazişehir Gaziantep ile yapacağı karşılaşma öncesi FB TV’ye açıklamalarda bulunan Muric, takımdaki herkesin yeni sezonun öneminin bilincinde olduğunu belirtti. “Fenerbahçe’nin şampiyonluktan başka hedefi yoktur.” dedi. betist detayları şöyle aktardı;

Kadromuz bu ligin çok üstünde. Elimizden geldiği kadar çalışarak, özverili bir şekilde tüm camia olarak kenetlenerek, bu sene olmazsa olmazımız şampiyonluğu alacağımızı düşünüyorum.” ifadelerini betist giriş e aktardı.

Yeni takımının kampına birkaç gün gecikmeyle katıldığını hatırlatan Muric, “O günden bu yana takımın eforu ve çalışma azmi bütün teknik ekibi çok mutlu etti. Biz de çok mutluyuz. Çok sıkı çalıştık. Ben yeni transfer olarak hocam şans verirse resmi olarak ilk defa sahaya çıkacağım. Geçen seneyi kesinlikle kimsenin hatırlamayacağı bir sezon yaşayacağımıza eminiz. O yönde çalışmalarımız devam etti. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Bunun meyvelerini bu haftadan itibaren toplamaya başlayacağız.” değerlendirmesinde bulundu haberi 1xbet aktardı.

Fenerbahçeli futbolcu Vedat Muric, Süper Lig’in 2019-2020 sezonunda şampiyon olacaklarına inandığını söyledi. 1xbet gelişmeleri yakından takip etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir