eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Vaporesso Elektronik Sigara

Vaporesso Elektronik Sigara

 

Sigara bağımlıları çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkmaya başladıktan sonra, sigarayı bırakmaya çalışırlar ancak vücud nikotine alıştığı için bırakmakta zorlanırlar. Sigarayı bırakmak için tedavi görmeye başladıklarında, doktorlar tarafından elektronik sigara kullanmaları ve kontrollü olarak sigarayı bırakmaları sağlanmaya çalışılır. Bu tedavinin yapılabilmesi için insanlar elektronik sigara temin etmeye çalışırlar, ancak ülkemizde satışı yapılan bir merkezi bulunmamaktadır. Bu insanların internet üzerinden güvenli temin edebilmeleri için www.enbuhar.com sitemizi kurarak, en orijinal elektronik sigara markalarının satışını yapmaya başladık. Sitemizden en çok satın alınan sigara modelleri arasında vaporesso revenger türünün tüm renkleri yer almaktadır.

Elektronik Sigara İle Tedavi

Dünyanın birçok yerinde sağlık uzmanları tarafından yapılan çeşitle çalışmalar sonucu, Amerika’lı ve Avrupalı uzmanlar tarafından elektronik sigaralar ile sigara bağımlılığının tedavi edilebileceği belirtilmiştir. Ancak buna bazı sağlık uzmanları karşı çıkmış ve sigaranın her türlüsünün zararlı olduğunu belirtmişlerdir. Elektronik sigaralarda nikotinler likit olarak kullanılır ve bu likitler bitkisel olarak yapılır. Cihaz sayesinde nikotin oranı normal sigaraya göre %95 oranında azaltılarak verilmektedir.

Orijinal Olması Önemlidir

Uygulanan tedavinin başarılı olması ve güvenli kullanım için, elektronik sigara cihazlarının ve parçalarının orijinal olması önemlidir. Orijinal olmayan bir batarya güvenlik sorununa neden olabilecektir. Likit tankında bulunan likit nikotinin istenilen oranda cihaz tarafından ayrıştırılmasını sağlayan gt8 coil orijinal olmalıdır. Coil orijinal olmadığı zaman nikotin ayarlaması istenilen düzeyde yapılamayabilecektir. Her parçanın ayrı bir görevi vardır ve o parçanın orijinal olması her açıdan önemlidir.

Yeni E-Sigaralar

Elektronik sigaralar piyasaya sürülmeye başladıktan sonra, elektronik sigara firmaları sürekli olarak teknolojik gelişmeleri ve müşteri talepleri doğrultusunda yeni model ürünler piyasaya çıkarmaktadırlar. Sitemizde bulunan pod mod sigaralar, normal sigaraya benzerliğinden dolayı daha fazla satışı yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35