Vampyr dizisi açıklandı!

Vampyr dizisi açıklandı!

Dontnod Entertainment’ın aksiyon rol yapma oyunu Vampyr’ın TV dizisi geliyor.

20th Century Fox’a bağlı olan Fox21, Vampyr’in haklarını satın aldığını ve dizinin adaptasyonunu Wonderland Sound and Vision ile DJ2 Entertainment’in gerçekleştireceğini duyurdu.  DJ2 Entertainment ayrıca Dontnod Entertainment’ın bir diğer oyunu Life is Strange’in TV dizisi üzerinde de çalışıyor.

Dontnod Entertainment CEO’su Oskar Guilbert. konu hakkında; “Vampyr’in televizyon şovu için harika bir önerme olduğuna inanıyoruz. Dizi, Vampyr’in zengin, derin hikayesine girmesi ve bağlanması için yeni ve heyecan verici bir yol sunacak.

Fox21’deki yetenekli ekibin oyunumuzun karanlık atmosferik evrenini televizyona nasıl adapte edeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Vampyr dizisi duyuruldu!

Focus Home Interactive CEO’su Jurgen Goeldner ise; “Vampir’in bir TV dizisine uyarlanması için Fox21 ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dontnod, Vampyr’i şimdiden modern bir video oyunu klasiği haline getiren derin bir anlatı ile eşsiz karanlık, sürükleyici bir dünya yarattı.

Fox21’in tüm yetenekleri ve deneyimleri ile daha geniş bir kitlenin Vampir’in fantastik evrenini keşfetmesine izin verecek bir TV şovu yaratmasını görmek için sabırsızlanıyorum.” açıklamasında bulundu.

Vampyr şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde oynanabilir durumda. Bakalım Vampyr dizisi bizleri memnun etmeyi başarabilecek mi?

Gamescom 2018’in en iyileri açıklandı!Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir