eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Ulukom Lojistik Yazılım Çözümleri

Ulukom Lojistik Yazılım Çözümleri

Yazılım çözümleri, Bilişim Teknolojilerinin ve Bilgi Teknolojilerinin yaygın olduğu günümüz zaman diliminde oldukça önem taşıyor. Ulukom Bilgisayar A.Ş firmamız, 1987 yılından gelen tecrübesi ile Türkiye’de ki en başarılı Gümrükleme, dış ticaret ve lojistik şirketlerine yazılımsal alanda oldukça kaliteli ve öncü çözümler sunuyor. Türkiye’de bu alanda öncü olan firmamız, uzun yıllardan gelen deneyimi güçlü kurumsal yapısı ve çalışmaları ile 1988 yılından itibaren İlk 500 bilişim şirketi araştırmalarında yer alıyor. Son dere başarılı Lojistik Yazılımı üretimleri yapan ve oldukça başarılı çözümler ortaya çıkaran Ulukom bilgisayar firmamız ile lojistik işlerinizi Türkiye’de ki en iyisine emanet edin.

Ulukom Özel Antrepo Programları

Antrepo ve Depo üzerine hazırlanan modüller ayrı ayrı veyahut entegre olarak çalışan sistemler olarak kullanılıyorlar. Ulukom bilgisayar firmamız, yarattığı Antrepo programı ile Antrepo ve Depo konusunda oldukça başarılı çözümler yaratıyor. Tarifeye göre Faturalama Sistemi, Ön Fiyat Hesaplamaları, Antrepodan Depolara Ürün Aktarımları, Antrepo Giriş ve Çıkış Defterlerinin basılması işlemleri gerçekleştiren Ulukom Antrepo programlarımız ile doğru bir çözüme kavuşun.

Donanım Hizmetlerine Bilişim Çözümleri

Ulukom Lojistik Programı yaratan uzman ekibimiz, Donanım hizmetlerine yönelik sağladığı bilişim çözümleri ile oldukça başarılı ve sıkça tercih edilen işler yaratıyorlar. Ülkemizin Bilişim alanında öncü olan Ulukom Bilgisayar AŞ.  Lojistik Yazılımları ve bilgisayar donanımları için yarattığı Yedekleme, Veri Depolama, Sunucu Çözümleri, Ağ çözümleri, Sanallaştırma ve Güvenlik Çözümleri gibi oldukça önem arz eden ve piyasalara özgü ihtiyaçları hedef olarak göz önünde bulunduran yenilikçi teknolojileri ortaya çıkarıyor. Oldukça kaliteli ve işinde yetkin bir ekip ile 1987 yılından beri gelen şirket tecrübesiyle lojistik çözümlerini yaratan ekibimiz ile Türkiye Lojistik alanında güvenli ve kaliteli çözümler üreten ekibimiz ile çalışıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir