Uçak Kiralama Fiyatları

Uçak Kiralama Fiyatları

 

Uçak kiralama fiyatları, uçak türü ve uçuş süresine bağlı olarak belirlenmektedir. Her amaç için farklı seçenekler ve bu seçenekler sonucu uçuş saat ücreti farklılıkları vardır. Kısaca türüne bağlı olarak uçuş süresine göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Uçuş süresi, kiralanmak istenen uçağın hangardan çıkması ile başlar. Talep edilen hizmeti gerçekleştirip tekrar hangara dönmesi ile son bulur. Bu arada geçen zaman hesaplanır ve fiyatlandırma yapılır. Tek bir noktaya kiralama yapılabildiği gibi aynı gün veya farklı günlerde birden çok noktaya da hizmet verilmektedir.

Uçak Kiralama Fiyatlarındaki Etkenler

Uçak kiralama fiyatları önceki dönemlerde olduğu gibi fazla maliyetli olmamakla birlikte, kiralanan uçağın türü, gidilen mesafe, taşınan yolcu ve yük miktarı gibi etkenlerle hesaplanabilecek bir olgudur. Bu sektördeki firma sayısının artması ile rekabet ortamı içinde belirlenen fiyat politikaları sayesinde, uçak kiralama hizmetinden yararlanan kişileri memnun etmektedir. Bu hizmetten faydalanan iş çevreleri ve diplomatik çevreler gittikçe artan oranlarda taleplerini yükseltmektedir. Kiralamayı düşündüğünüz uçak türü ve istediğiniz hizmetler doğrultusunda en kısa sürede fiyatlandırmalar yapılabilmektedir. Uçağın cinsine, modeline, kat edilecek uzaklığa, kişi sayısına ve ihtiyaçlara göre belirlenmektedir. İhtiyaç duyduğunuz hizmet türü ve bedeli uçak kiralama fiyatları anlatılanların da doğru olmadığını düşündürecektir ve sizlerin de cebinizi zorlamadığını göreceksiniz.

Uçak Kiralama Fiyatları Adresi

Global ofis ağları ile birlikte dünyanın en iyi havayollarıyla düzenli olarak irtibat içerisindedirler. Satış danışmanları ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümü bulmak adına sizlerle her an uyumlu bir çalışma içerisinde kalmaktadırlar. Birçok kritere bağlı olarak seyahatinize en uygun hava aracını seçmek üzere çeşitli seçenekler sunmakta ve bu süreç boyunca sizlere yardımlarını eksik etmemektedirler. En uygun çözüm için en makul fiyatları sunacak ve sizleri müşkül duruma düşürmeyecektirler.  7/ 24/ 365 gün tüm hava yolu trafiğini takip ediyorlar ve hava durumu, meydan izin kısıtlamaları vs… gibi muhtemel tüm senaryolar gözden geçirilip uçuş sözü vermeden önce sizleri sorunsuz bir yolculuğa hazır etmektedirler. www.merkurcharter.com  adresini ziyaret ederek bu uzman ekibin  hizmetin yararlanabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir