eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Tom Clancy’s The Division 2’nin Güncelleme Tarihi Açıklandı

Tom Clancy’s The Division 2’nin Güncelleme Tarihi Açıklandı

Ubisoft, en büyük markalarından bir tanesi olan Tom Clancy’s The Division 2 için yapılacak olan güncellemenin yayınlanacağı tarihi açıkladı. Güncelleme, Episode 2 – Pentagon: The Last Castle’ı ve çeşitli oyun geliştirmelerini içerecek.

Episode 2, ilk olarak Year 1 Pass sahiplerine 15 Ekim tarihinde, tüm oyunculara ise 22 Ekim tarihinde ulaştırılacak. PvP haritası ve yeni PvP modunun dâhil olduğu ek güncelleme içeriği ise 15 Ekim’de tüm oyuncuların hizmetine sunulmuş olacak.

Episode 2 – Pentagon: The Last Castle içeriğinde iki yeni görev, yeni Teknisyen uzmanlaşması, Year 1 Pass sahiplerine özel olarak Classified Assignments (Sınıflandırılmış Görevlendirilmeler), yeni PvP modu ve birçok sayıda hata düzeltmeleri ile geliştirmeler bulunacak.

Güncelleme detayları

Yeni görevlerin ilki, ajanların yeraltındaki araştırma tesisinin içindeki perfüzyon biyoreaktörünün yerini saptayacağı Pentagon’da geçecek. İkinci görev, DARPA araştırma laboratuvarlarında ve bazı terk edilmiş Soğuk Savaş döneminden kalma tünel ağlarında geçecek. Bu görevler, Black Tusk sayesinde daha da zor olacak.

Teknisyen uzmanlaşması ilk olarak Year 1 Pass sahipleri için kullanılabilir olacak ancak tamamlanacak bir dizi görev sonrası diğer kullanıcılar da erişebilecek. Conflict (Çatışma) adı verilen yeni PvP modunda takım eliminasyon maçları olacak ve Washington DC’de geçecek.

Yeni modun yanında gelen The Wharf (İskele) adı verilen yeni PvP haritası, terk edilmiş bir balıkçı limanında geçecek. Ayrıca bu ay içerisinde bir hafta sonu etkinliği gerçekleştirilecek. ‘Free Weekend’ adı verilen etkinlikte kaydedilen bu ilerlemeler, oyunu satın alanlar için oyunun tam sürümüne de transfer edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35