The Witcher dizisinin oyuncuları açıklandı!

The Witcher dizisinin oyuncuları açıklandı!

Netflix’in The Witcher dizisinde Geralt karakterini canlandıracak ismin Henry Cavill olarak açıklanmasından sonra gözler Yennefer, Triss ve Ciri gibi diğer önemli karakterlere çevrilmişti. Yılların en sevilen RPG oyunlarından The Witcher’ın Netflix Original dizisi olarak ekrana gelecek uyarlamasında yer alacak isimler sonunda Netflix tarafından resmi olarak duyuruldu. 

Cintra Prensesi Ciri, Freya Allan tarafından canlandırılacak. Cintra hükümdarlığının diğer karakterleri olan Kraliçe Calanthe’yi canlandıran isim Jodi May, şövalye Eist’i canlandıracak isim Björn Hlynur Haraldsson ve rahip Mousesack’i canlandıracak isim de Adam Levy olacak.

The Witcher dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu!

Büyücü Yennefer rolünde Anya Chalotra’yı izleyeceğiz. Aretuza’daki büyülü akademinin başında olan Tissaia ise MyAnna Buring tarafından canlandırılacak.

Fringilla ve Sabrina rollerinde karşımıza çıkacak isimler ise Mimi Ndiweni ve Therica Wilson-Read. Princess Renfri’yi ekranlara taşıyacak isim de Millie Brady olarak açıklandı. The Witcher’ın başrolündeki Geralt of Rivia olarak izleyeceğimiz isim, Görevimiz Tehlike – Fallout ve Justice League gibi filmlerden tanıdığımız Henry Cavill. Oyuncu kadrosundaki geri kalan isimler de ilerleyen günlerde seyirciler ile paylaşılacak.

Peki ya siz oyuncular konusunda ne düşünüyorsunuz? 

Hayvan Mezarlığı filminden ilk tanıtım geldi!Sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir