Tesettür Etekte Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Tesettür Etekte Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

 

Günümüzde tesettür giyimin artması ile birlikte moda teknolojisi de ilerleme gösteriyor ve pek çok renkte ya da modelde tesettür etek ve elbise üretiliyor. Özellikle uzun etekler tesettür giyimin vazgeçilmez parçası haline geldi ve doğru rengi seçtikten sonra tesettür etekler ile muhteşem kombinler yaratılabilir. Tesettür etekte renk seçimi yaparken öncelikle kişinin zevklerini belirlemesi gerekir. Kendisine en çok hangi rengi yakıştırıyorsa o rengin üzerinden kombin yapabilir. 

Açık ya da koyu renk tonlarında pek çok uzun etek bulunuyor. Sade ya da gösterişli modeller arasında belli bir renk tonu seçilerek şık kombinler oluşturulabilir. Bu konuda tesettür modelleri arasından tercih yaparken üst kıyafetinin ne renk olacağı, hırka ya da kabanın ne renk olacağı, ayakkabının ne renk olacağı ve eşarbın rengi de çok önemli bir yere sahiptir. Tesettür etek renk seçimi yaparken küçük detayları gözden çıkarmamak gerekir. 

 

Tesettür Etek Seçimi Kişiliği Yansıtıyor

Her giyilen kıyafet kişinin karakterini az çok ortaya koyar bu durum tesettür giyim modellerinde de aynıdır. Örneğin açık renklerde ve cıvıl cıvıl giyinen birisi için şen şakrak diye düşünülürken koyu renklerde giyinen birisi içe kapanık ve sakin bir hava yansıtır. Tesettür etek renk seçimi de tıpkı bunun gibidir, eteğin önce kişiliği yansıtması gerekir. Sonrasında etek modelini beğenmek de renk seçimini etkiler. Bazıları önce renk belirleyip sonra model bakarken bazıları model üzerinden renk tercihi yapabilir. 

Tercih edilecek tesettür etek renginin diğer kıyafetleri tamamlaması gerekir. Örneğin tüm kıyafetleri aynı renk yapmak çok boğucu olabilir fakat zıt renkleri kullanmak ya da birbirine yakın ara renkleri kullanmak çok daha iyi bir seçim olabilir. Aynı zamanda işlenen modeller ile de kombin oluşturmak ve tesettür etek rengini belirlemek mümkündür. Örneğin tesettür eteğin rengi açık renktir fakat üzerindeki işlemeler kendini gösterir. 

 

Tesettür Etek Rengini Doğru Yerde Arayın

Pek çok yerde tesettür etek satılıyor fakat önemli olan en yakışır olanını bulmak. Güvenilir ve rengârenk bir kataloğa sahip olan internet adresi arıyorsanız https://www.tofisa.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir