eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Teknoloji severlere ‘Tupturuncu’ kampanya

Teknoloji severlere ‘Tupturuncu’ kampanya

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, her ay gerçekleştirdiği Tupturuncu Kampanyasını 20-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştiriyor. Televizyondan akıllı telefona, notebook’tan küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerine kadar birçok farklı teknoloji ürünündeki indirim kampanyaları ve fırsatlar tüm Teknosa mağazalarında ve teknosa.com’da teknoloji severleri bekliyor.

Televizyonunu yenilemek isteyenleri için, Philips 108 ekran ultra ince 4K smart TV’yi 400 TL’lik indirimle 2.899 TL ve 1 yıl ek garanti hediyesiyle, dinamik kristal renk görüntüsüyle dikkat çeken Samsung 165 ekran 4K UHD TV’yi ise 7.799 TL’lik özel fiyatla satışa sunulacak. Performansı ve teknolojisiyle ön plana çıkan Huawei P Smart akıllı telefon ise 20-23 Eylül tarihleri arasında 1.759 TL’lik fiyatla tüketicilerle buluşacak.

Taşınabilir olması sayesinde iş dünyasının ve öğrencilerin tercihi notebook ve tabletlerde indirimlerle, yeni nesil Asus i5 notebook’a 1.000 TL indirim ile 4.299 TL’ye, Samsung Galaxy Tab A 8 tablete ise yüzde 20’yi aşan indirimle 699 TL’ye sahip olunabiliyor. Yüksek kaliteli belgelerle canlı fotoğrafları uygun maliyete basan Canon G3411 tanklı yazıcı da 749 TL’den satışa sunuluyor. Teknolojinin en keyifli ve mobil hali Apple Watch 3 ve 4 serisinde kampanya dahilinde 300 TL’ye varan indirim yapılıyor.

Ayrıca kampanyada ev yaşamını iyileştiren küçük ev aletlerinde de indirimler var. Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge yüzde 40’ı aşan indirimle 1.599 TL’den satışa sunuluyor. Kişisel bakımda Gillette ürünleri yüzde 50’ye varan indirimlerle, Braun 9 in 1 erkek bakım kiti ise 349 TL’lik avantajlı fiyatla Teknosa’da olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir