eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Sunucu Hizmeti Alın

Sunucu Hizmeti Alın

 

Kendinize ait fiziksel sunucuyu barındırma maliyeti son derece yüksektir. Bu adres üzerinden kiralık sunucu desteği vererek sizi bu maliyetten kurtarıyoruz.

sunucu kiralama hizmetlerimizde kontrol paneli dilediğiniz şekilde tasarlanabilir. VDS kiralama konusunda detaylı bilgi almak için destek uzmanınıza danışabilirsiniz. Ekonomik sunucu fiyatları ve paketlerimiz ile ihtiyaçlarınıza göre özel optimize edilmiş sunucularla kolayca tanışabilirsiniz. Sunucu internet adreslerine ait içeriklerin depolandığı gelişmiş bir makinedir. Yedekleme yapabilme ve kesintisiz çalışabilme koşulları ile ön plana çıkar. Farklı projelerinize uyum gösteren unmanaged server sunucularımız tek bir tıkla elinizin altına geliyor. Yedekli elektrik, enerji, soğutma ve hizmet sağlayıcılarımız ile memnun kalacağınız bir hizmet veriyoruz.

Telefon Numaralarımızı Arayın

Sertifikalı ekibimiz sunucularımızı günün her saati izleyerek ortaya çıkabilecek herhangi bir probleme karşı anında çözüm sunar. Her türlü sorunlarınız için sitemizde arıza kaydı açabilir, gelişmeleri canlı şekilde takip edebilirsiniz. Yapacağınız tüm başvurular ekibimiz tarafından kısa sürede cevaplanır. Türkiye’nin en hızlı kiralık sunucularıyla hemen tanışabilirsiniz Kiralık sunucularımız üzerinde yönetim ve performans konusunda sizlerin yanındayız. Hem verilerinize hızlı ve güvenli erişim sağlamak hem de pahalı sunucu yatırımlarından kaçınmak isterseniz güncel dedicated server hizmetlerimiz sizleri bekliyor. Her türlü ihtiyacınız için yüksek performanslı sunucu desteklerimizle kolayca tanışabilirsiniz. Dedicated Server sunucularınızı şimdi oluşturmaya başlayın. Farklı internet operatörleri üzerinden yedekli şekilde kesintisiz erişim imkanına kolayca erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir