eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Steam hesap değeri nasıl öğrenilir?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir?

Bilindiği üzere Steam üzerinde Dolar kuru 2 Türk lirasının altında sabitlenmiş durumda. Yani Steam hesabını satmak isteyenlerin, bu işi Euro veya Dolar üzerinden yapmasının oldukça karlı olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu Steam hesap değeri nereden öğrenilir?

Steam hesap değeri öğrenmenin hızlı ve pratik yolu!

Steam’de bir veya iki oyuna takılı kalıp kütüphanesindeki bir çok oyunu hiç oynamamış olan oyuncular hesaplarını satıp kar yapmak isteyebilir. Biz de, Steam hesabını satmak isteyenlerin bu işten zarar etmemesi için Steam hesabınızın değerini nereden öğrenebilirsiniz araştırdık.

Öncelikle yapmanız gereken Steam Database isimli İnternet sitesine girmek. Siteye buradan giriş sağlayabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra ise yapmanız gereken, üst bölümde yer alan Calculator ifadesine tıklamak olacak.

Sarı renk ile vurguladığımız Calculator ifadesine tıkladıktan sonra ise yapmanız gereken Steam hesap adınızı, sarı ile işaretlediğimiz alana girerek, para birimini seçtikten sonra Enter tuşuna basmak olacak.

Ben para birimi olarak Euro ifadesini seçtim, siz isterseniz Türk lirası olmak üzerede seçiminizi yapabilirsiniz.

Bu adımları takip ettikten sonra karşınıza Steam hesabınızın değeri ve hesabınız hakkında, herhangi bir sunucudan yasaklanıp yasaklanmadığınıza alakalı bir çok bilgi yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir