Stalkci Uygulaması İle Hayallerinizi Gerçekleştirin

Stalkci Uygulaması İle Hayallerinizi Gerçekleştirin

Stalkci uygulaması içerdiği yazılım sayesinde sosyal medya hesaplarınıza entegre olarak profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini sizlere sunan bir programdır. Sosyal medya kullanan kişilerin yıllardır merak ettiği problem olan kimlerin profillerinde dolaştığı ve stalk yaptığı artık tarihe karışıyor. Eğer siz de sosyal medya hesaplarınız üzerinde ki profillerde kimlerin gezdiğini ve hatta kimlerin ne kadar süre profilinizde kaldığını öğrenmek için stalkci uygulamasını kullanın.

Stalkci Uygulaması Hakkında Kısa Bilgi

Stalkci uygulaması sizi stalklayan kişilerin listesini size sunan bir yazılım içerir. Programın en güzel özelliklerinden biri ise son 24 saati içerisinde sosyal medya hesaplarınız üzerinde dolaşan kişilerin listesini size sunmasıdır. Öte yandan 24 saatlik profil hareketlerini kontrol edebileceğiniz gibi sistem üzerinden anlık olarak da kimlerin profilinize geldiğini panel üzerinden görebilirsiniz. Uygulamanın twitter ve instagram hesaplarınıza entegre olabilmesi için tarayıcı üzerinden instagram giriş adresinden giriş yapmak mecburiyetindesiniz. Aksi bir durumda stalkci uygulaması çalışmayacaktır.

Stalkci Uygulamasını Nasıl Çalıştığına Dair Bilgiye Nasıl Ulaşırım?

Eğer siz de yıllardır profilinizde kimlerin gezdiğini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken, https://stalkci.org/account/login adresine tıklamak olmalıdır. Tüm bu adımlardan sonra ilgili site üzerinde yer alan stalkci uygulaması nasıl çalışır adlı sayfaya gitmeniz halinde bu programın nasıl çalıştığına dair detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sayfa üzerinde programın nasıl çalıştığına dair bilgilerin yanı sıra stalkci nedir, stalkci uygulaması ne işe yarar ve nerelerde kullanılır gibi bilgiler de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir