Sosyal Medya Devi Instagram Çöktü

Sosyal Medya Devi Instagram Çöktü

Şu an için en yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformları arasında başı çeken ve neredeyse bizler için vazgeçilmez bir hal alan Instagram, zaman zaman çeşitli hatalardan dolayı çökebiliyor. O anlarda web sayfasından ve mobil uygulamadan erişemediğimiz uygulama, bu gün 21.45 sularında tekrar çöktü.

Aradan yarım saat civarı bir süre geçmesine rağmen hala tam olarak düzelmeyen ancak bazı anlarda gidip gelen uygulamanın ülkemize özgü bir hatasının olmadığını da ifade etmekte de yarar var. Dünya çapında bir hatanın yaşandığı sosyal medya devi, mobil de ‘akış yenilenemiyor’ ve web sayfasında ‘5xx Server Error’ hatası veriyor.

Instagram Fenomeni Katarina Zarutskie, Köpek Balığının Saldırısına Uğradı

An itibari ile Instagram, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmış değil. Ancak yaşadığımız diğer çökmelerden edindiğimiz tecrübelerimize göre, uygulama kısa süre içerisinde muhtemelen düzelecektir. Bu tip kısa çökmeler için duyuru yapmayan yetkililer, tahminimize göre şu an hatanın giderilmesi için yoğun olarak çalışıyor.

Güncelleme: Instagram, şu sıralar sorunsuz bir şekilde yeniden akış veriyor. İlerleyen sürede yeniden gidip gitmeyeceği konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir