bodrum escort
Ship supply Turkey Farkı

Ship supply Turkey Farkı

Deniz yoluyla yapılan taşımacılık, taşınacak ürüne göre sağladığı çeşitli avantajlar nedeniyle, dünya genelinde en çok tercih edilen taşıma yoludur. Bu anlamda uluslar arası ticaretin en önemli unsuru deniz yolu taşımacılığıdır denilebilir. Türkiye Limanları en önemli ticaret yollarının merkezinde olması ve sağladığı güvenlik nedeniyle de, ticari deniz yolu taşımacılığının çok büyük bir bölümünde rol oynuyor. Sadece 2019 yılında ve sadece Çanakkale ile İstanbul Boğazları ele alındığında, transit geçiş sağlayan gemi sayısının 87 Bin civarında belirlenmiş olması, Türkiye Limanları’ nın ve boğazları’ nın deniz yolu taşımacılığında oynadığı rolle ilgili fikir veren bir detay olarak paylaşılabilir. Böyle bir gemi trafiğinin ise teknik ve donanımsal olarak çok çeşitli gemi ihtiyaçlarının da ortaya çıkmasını kaçınılmaz kılar. Uluslar arası olarak ship supply Turkey hizmetleri sunmakta olan firmamız, herhangi bir ikmal için gerekli tüm yardımı sağlayabilme potansiyeline sahip.

Gerek uluslar arası anlaşmaları yoluyla, gerek doğrudan firma temsilcileri aracılığıyla, dünyanın pek çok önemli limanında
ship supply Turkey ve ikmal desteği sağlayabilen kuruluşumuz, farklı boylarda ve mürettebat sayısına sahip her gemi için özel ve hızlı malzeme tedariği sağlayabilme yeteneğine sahiptir.  Alanında uzun yıllara dayanmakta olan deneyim ve bilgi birikimine sahip olan kuruluşumuz, kurumsal yapısı ve birikimlerini, hizmet ihtiyaçlarına özel olarak yanıt verebilmek amacıyla kullanan bir vizyona sahiptir. Tüm hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için web platformumuzu ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir