eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Samsung Türkiye’den açıklama! Kararı izliyoruz

Samsung Türkiye’den açıklama! Kararı izliyoruz

HABERTURK.COM

Samsung Türkiye’den yapılan açıklamada Rekabet Kurumu’nun Google’ın faaliyetleri ile ilgili aldığı kararı ve bununla ilgili süreçlerin yakından takip edildiği belirtildi. 2020’de çıkacak yeni Galaxy ürünleri ile ilgili Türkiye’deki lansman çalışmalarının devam ettiği vurgulandı.

Rekabet Kurumu’nun Google ile yaşanan kriz sonrası yaptığı ilk açıklamanın birkaç saat sonrasında gelen Samsung Türkiye’nin açıklaması şöyle:

‘YASALARA GÖRE FAALİYETLERİMİZİ YÜRÜTÜYORUZ’

“Samsung Electronics olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerin yasalarına göre ticari faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Türkiye’de Rekabet Kurumu’nun Google’ın faaliyetleri ile ilgili aldığı kararı ve bununla ilgili süreçleri yakından takip ediyoruz.

2020’de çıkacak yeni Galaxy ürünleri ile ilgili Türkiye’deki lansman çalışmalarımıza ve planlamalarımıza devam ettiğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız. Rekabet Kurumu tarafından yürütülen süreçle ilgili gelişmelere göre kullanıcılarımızı ve kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceğiz.”

24 SAATGÜNÜN ÖZETİ24 saat24 saat günün önemli haberleri ve gelişmelerison dakikason dakika haberlersamsungekonomi son dakika haberlergooglerekabet kurumuGÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir