Samsung, Galaxy S10 İçin Android 10 One UI 2.0 Beta Programını Aktifleştirdi

Samsung, Galaxy S10 İçin Android 10 One UI 2.0 Beta Programını Aktifleştirdi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, amiral gemisi akıllı telefonları için beklenen beta programını devreye soktu. Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modelleri için başlatılan bu program, Android 10 One UI 2.0 beta programı.

Bir süredir Samsung’un Android tabanlı arayüz sistemi One UI’ın yeni sürümü One UI 2.0’ın beta programının erteleneceği konuşuluyordu. Beta programı bugün şirketin yerel marketi Güney Kore’de yayınlandı. Samsung, şimdilik yalnızca 1000 slot yer ayırdı ancak şirket Pazartesi gününden itibaren beta programını daha çok kullanıcının hizmetine sunacak.

Almanya ve ABD için de yayınlanması bekleniyor

Beta programı şimdilik yalnızca Güney Kore’de aktif olsa da Pazartesi gününden itibaren Almanya ve ABD içerisinde de yayınlanacağı düşünülüyor. Bunun resmi bir bilgi olmadığını ve şirket tarafından duyurulmadığını söylemekte fayda var. Program aktifleştirildiği zaman yapılması gereken tek şey ise Samsung Members uygulamasında One UI 2.0 beta programına katılmak.

Google’ın yeni hareketli navigasyon öğelerini telefona getiren One UI 2.0, birkaç görsel değişikliğe de el atacak. Bunun yanı sıra bazı performans iyileştirmelerini de içinde barındıracağı söylenen One UI 2.0 henüz beta aşamasında olduğu için köklü değişikliklere imza atmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir