Samsung Galaxy A6 + inceleme

Samsung Galaxy A6 + inceleme

Samsung’un orta üst segmentteki Galaxy A ailesinin yeni üyesi Galaxy A6 Plus inceleme videosuyla karşınızdayız. 24 Megapiksel ön kamerası ve f/1.7 diyafram değerine sahip 16 Megapiksel çözünürlüğündeki çift arka kameralı Galaxy A6 Plus, bakalım bizlere neler sunuyor?

Samsung Galaxy A6 Plus inceleme

Samsung, Galaxy A6 Plus ile beraber benzer fiyat aralığında birden fazla modele sahip oldu. Galaxy A6 Plus inceleme videomuzda, Galaxy A6 Plus ile benzer fiyat aralığındaki Galaxy A8 ve Galaxy S8+ gibi modellere göre avantajlarını ve dezavantajlarını da sizlere aktardık.

Samsung Galaxy A8 2018 inceleme

Galaxy A8 2018 inceleme videosu ile karşınızdayız. Galaxy serisinin özellikleri ve kamerasıyla dikkat çeken yeni üyesini sizler için detaylı bir şekilde inceledik.

Samsung Galaxy S9 Plus inceleme

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S9 Plus inceleme videosuyla karşınızdayız. Geliştirilmiş kamera ve güçlendirilmiş işlemcisiyle Samsung Galaxy S9 Plus hakkında tüm detaylar inceleme videomuzda sizlerle paylaşıyoruz.

Yazımızın devamında Galaxy A6 Plus’ın özelliklerini, fiyatını ve tüm artılarıyla beraber eksilerini sizlerle paylaştık. İncelemenin yazılı kısmını da videonun altından okuyarak devam edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir