Robert Downey Jr.’ın Başrolünde Olduğu ‘Dr. Dolittle’dan İlk Fragman Geldi

Robert Downey Jr.’ın Başrolünde Olduğu ‘Dr. Dolittle’dan İlk Fragman Geldi

Hugh Lofting’in ünlü çocuk kitabı Doktor Dolittle’ın hikayesi, 1998 yılında sinemaya uyarlanmıştı. 1998 yılındaki uyarlamada, hayvanlarla konuşabilen Doktor Dolittle rolünde Eddie Murphy’i izlemiştik. Şimdi yeniden çekilen Dr. Dolittle uyarlamasında, Doktor Dolittle rolünde Robert Downey Jr. izliyoruz. Yeni Dr. Dolittle’ın yeni uyarlaması bu sefer çok daha macera odaklı bir anlatım ile karşımızda olacak.

Dr. Dolittle’ın fragmanında, konuşan kutup ayılarından papağanlara kadar epik bir evrenin kapıları bize açılıyor. Fragmandan, Dr. Dolitte’ın görevini anlayamıyoruz. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla konuşan kutup ayısı ve papağan gibi bir grup hayvan, Dr. Dolitte’ın arkadaşı. Ancak fragmanda, Dolittle’ı öğle yemeğinde ‘yemekle’ tehdit eden bir kaplan da Dr. Dolittle’ın düşmanları takımının içinde.

Yeni Dr. Dolittle uyarlaması için geri kalan detayları film vizyona girdiğinde anlayabileceğiz. Robert Downey Jr.’ın başrolünü oynadığı Dr. Dolittle, 17 Ocak 2020’de vizyonda olacak. Bakalım Robert Downey Jr., bize Dr. Dolittle performansı ile Eddie Murphy’nin Dolittle’ını unutturabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir