Ramazan Bayramı’na Özel İndirim!

Ramazan Bayramı’na Özel İndirim!

Tüm İslam aleminin en önemli aylarından biri olarak kabul edilen Ramazan’ın sonuna geldik. Şimdi de müslümanlar için 2 büyük bayramdan biri olan Ramazan Bayramı’nı kutlamaya hazırlanıyoruz. Bugün itibariyle başlayan bayram tatili, hafta sonuna denk geldiği için bu sene biraz daha kısa olacak, ancak bu süreçte yine pek çok insan ailelerini ziyaret edip ufak çaplı bir tatil yapabilecek.

Teknolojik Babalara Alınabilecek 5 Babalar Günü Hediyesi

14 Haziran’da arefe günüyle başlayan bayram tatili, 17 Haziran’a kadar devam edecek. 18 Haziran Pazartesi günü ise herkes yeniden işlerinin başına dönecek. Bayramın kısa olması, tatil planları olan kişileri üzmüş olsa da önümüzdeki aylarda gerçekleşecek Kurban Bayramı’nın çok daha uzun olacağı açıklandı.

Bugün sizlere Ramazan Bayramı’na özel indirime giren birbirinden güzel 5 ürün tanıtacağız. Teknostore üzerinden ulaşabileceğiniz bu ürünler sayesinde bayramınızı daha güzel geçirmenizi diliyoruz.

Xiaomi Mi 2i 10000 mAh Hızlı Şarj Destekli Slim Powerbank

Özellikle tatile çıktığımızda en çok sıkıntı yaşadığımız durum enerji ihtiyacıdır. Bu dönemlerde telefonlarımızı çok sık kullanırken, aynı oranda şarj edecek yer bulma durumumuz da azalır. İşte bu durumlarda Xiaomi gibi markaların ürettiği uygun fiyatlı powerbank’ler hayat kurtarabilir. Xiaomi’nin 10000 mAh’lik hızlı şarj destekli powerbank’i çoğu durumda hayat kurtarabilir. 9 katmanlı koruma teknolojisi sayesinde güvenle kullanabileceğiniz cihaz, Teknostore üzerinde kısa süreliğine indirime girdi.

Her İhtiyacınızı Karşılayabilen, 51.200 mAh’lık Taşınabilir Powerbank

Akrobat Bisiklet – Motosiklet Telefon Tutucu

Bisiklet ve motosiklet gibi taşıtlarda telefon ve GPS kullanımı zor olabiliyor. Bu sebeple bir telefon tutucuya ihtiyacınız olacaktır. 3.5 ila 6 inç arasındaki tüm telefonlarla uyumlu olan bu aparat, kaymayan yüzeyi sayesinde hareket halindeyken güvenle telefona erişmenizi sağlar.

VR Shinecon Plus Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Akıllı telefonların ekranını kullanarak VR deneyimi yaşamak, diğer VR cihazlarına oranla en uygun fiyatlı olanlarıdır. VR Shinecon Plus sanal gerçeklik gözlüğü de bu deneyimi fiyatına göre hakkıyla kullanıcıya aktaran bir cihaz. Üstelik indirimli fiyatı sayesinde müşterileri çok daha fazla cezbediyor.

Eachine E55 RTF Mini WiFi Kameralı FPV Drone

Ramazan Bayramı şerefine yaz aylarını daha eğlenceli hale getirebileceğiniz kameralı mini drone’u uygun olan fiyatından çok daha uygun bir fiyata satın alabileceksiniz. Yalnızca 6.5 cm genişliğe sahip olan mini drone, katlanabilir yapısı sayesinde her yere rahatlıkla taşımanıza olanak tanıyor.

Xiaomi Sports Mini Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Kulaklıklar, insanlar için önemli bir konumda yer almaya devam ederken, son gelişmeler kulaklıkların kablosuzlaşması yönünde ilerliyor. Apple ve Google gibi şirketlerin 3.5 mm kulaklık girişinden vazgeçmeleri, bu durumda büyük bir etken olarak kabul ediliyor. Xiaomi’nin kablosuz kulaklığı da bu trende çok iyi bir şekilde uyabiliyor. Türevlerinin aksine tek şarj ile 7 saat gibi uzun süreli kesintisiz müzik sunabilen kulaklık, Ramazan Bayramı şerefine uygun fiyatlı bir şekilde satın alınabilir.

Kablodan Sıkılanlara: Taşınabilir Şarj Standı İle Gelen Küçük ve Şık Bluetooth Kulaklık: QCY Mini-1

Bu ürünler dışında Ramazan Bayramı şerefine Teknostore’da pek çok ürün indirime girdi. Eğer bu ürünleri merak ediyorsanız, buraya tıklayarak Teknostore’da bulunan fırsat ürünlerine ulaşabilirsiniz. Şimdiden tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı Kutlu olsun. Umarım, ailelerinizle birlikte güzel bir bayram geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir