PUBG’nin Yeni Haritası Sanhok, Sonunda Aktif Sunuculara Eklendi

PUBG’nin Yeni Haritası Sanhok, Sonunda Aktif Sunuculara Eklendi

Son dönemde Fortnite’ın yükselişiyle kusurları daha da göze batan PUBG, nihayet 15 numaralı güncellemesi ile birçok oyun içi hatanın önüne geçmeyi başardı. Bu tür hataların ayıklanmasının yanında bazı iyileştirmeler de yapan PUBG ekibi, uzun süredir testlerini ve tanıtımını yaptığı Sanhok haritasını da nihayet devreye soktu.

PUBG’nin En Küçük Haritası

4 kilometrekarelik alanı ile Sanhok, PUBG’nin şu ana kadar ortaya attığı en küçük harita. Bu  tür bir özelliğe negatif demek pek mümkün değil. Boyut anlamında küçük olan bu harita, oynanış anlamında bir kayıp yaşamadan 100 kişiye ev sahipliği yapacak, dolayısıyla aksiyon miktarının bu haritada daha da arttığını söylemek mümkün.

PUBG Mobile’a FPP Modu, Silah Kaplamaları ve Daha Pek Çok Yeni Özellik Geldi

Sanhok, 6 ana yerleşkeden oluşmasının yanında yağma (loot) anlamında oldukça verimli bir harita. İçerisinde birçok mağara da barındıran Sanhok, birçok savaş stratejisini hayata geçirmenize olanak veriyor.  

Yeni Silah: OBZ-95

PUBG’nin Rekabeti Artıracak Yeni Haritası Sanhok’un Resmi Sunuculara Çıkacağı Tarih Açıklandı

Yeni harita yeni de bir silahı PUBG oyuncularının huzuruna sunuyor. Aslen SCAR-L’nin yerini alan saldırı tüfeği OBZ95, 5.56 mm mermisi ve 30 mermilik şarjör kapasitesi ile rakiplerinizin korkulu rüyası olacak. Ancak oldukça gürültülü olan bu tüfeği kullanmadan önce susturucu arayışına girmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir