Parça Kontör Bayiliğinin Avantajları

Parça Kontör Bayiliğinin Avantajları

 

İletişim, çağımızın olmazsa olmazıdır. Aslında insanlık tarihi boyunca mevcut olan iletişim, günümüzden farklı bit boyut kazanmış, çeşitli teknoloji ürünlerinin kişiler arası iletişimde birinci sırayı almasını sağlamıştır. Telefon, çağımızın en önemli ve en çok tercih edilen iletişim aracı öne çıkarken telefonlar üzerindeki iletişim seçenekleri konuşma, mesajlaşma ve internet üzerinden iletişim olarak karşımıza çıkıyor. Bunu sağlamanın yolu, kontör sahibi olmaktan geçiyor. Eğer telefonunuzda kontör yoksa bu iletişim kanallarının hiç birisini kullanamazsınız. Belli bir yaşın üzerindeki herkesin, yani ülke nüfusunun en az %85’inin telefon sahibi olduğu düşüldüğünde kontör sektörü devasa bir boyut kazanmaktadır. Dolayısıyla bir işletme, bir dükkân sahibiyseniz paket kontör bayiliği yapabilir, kazancınızı daha da arttırabilirsiniz.

Parça Kontör Satışı yapmanın En Kolay Yolu

Paket kontör satışı yapmak için tek ihtiyacınız kaliteli bir parça kontör bayiliği veren firma ile anlaşmak olacaktır. Bu alanda Paket Kontör adlı firma oldukça iyi işler çıkarıyor. Firma, 2007 yılından bu yana aralıksız sektörde varlığına devam ediyor ve sektörün lideri olarak tüm Türkiye genelinde 10.000’in üzerinde bayi ağına sahip.

Parça Kontör, ülkemizde hizmet veren Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone şirketlerinin her üçüyle de özel anlaşmalar yapmış bulunuyor. Bu sayede bayilerine her üç operatör şirketinin kontörlerini oldukça uygun fiyatlarla sağlıyor. Siz bayi olarak sattığınız her kontöre, her yaptığınız işleme göre pay alıyorsunuz.

7/24 Kontör Yükleme Hizmeti

Paket Kontör firması alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşuyor. Ar-ge çalışmalarına aralıksız devam ediyor ve sistemlerini sürekli geliştiriyorlar. Bu sayede siz de müşterilerinize daima daha kaliteli bir kontör yükleme sistemi üzerinden hizmet verme şansı elde ediyorsunuz. Ürün ağını da oldukça geniş tutan firma, bayilerine paket kontör satışı, toplu sms gönderme, yazılım ve danışmanlık, aktivasyon işlemleri ve daha pek çok hizmeti bir arada sunuyor. Sistem üzerinden 7/24 kontör, TL yükleme yapabiliyorsunuz. Kredi kartı ile yükleme imkânınız var. Müşterilerinize ister paket yapabiliyor isterseniz kontör olarak yükleme yapabiliyorsunuz. Kaliteli ve güvenli hizmetleriniz sayesinde bölgenizin en seçkin işletmelerinden birisi haline geliyorsunuz.

Kaynak: https://www.paketkontor.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir