bodrum escort
Özel Baskılı Kâğıt Bardak Siparişi Verme

Özel Baskılı Kâğıt Bardak Siparişi Verme

 

Özel üretim baskılı tek kullanımlık bardak kullanımı günümüzde büyük şirketlerin yanı sıra reklam tanıtımı yapmak isteyen firmalar tarafından kullanılmaktadır. Accas Cup baskılı kâğıt üretiminde konusunda uzman olan ekinimiz ile sizlere destek sunuyor. İstediğiniz baskının yapılabilmesi için son teknoloji çalışmalar yaparak en kaliteli ürünü sizler için hazırlar. Baskılı kâğıt bardak fiyatları ise ürün üretimindeki kalitesine bakıldığında oldukça uygun bir aralığa sahiptir.

Firma Logoları Bardaklara Basılabiliyor mu?

Accas Cup baskılı kâğıt bardak üretiminde konusunda uzman olan ekibi ile çalışmakta olup aynı zamanda kaliteli malzemelere yer veriyor. Gıda tüketimi için ideal olan ürün kullanımına yeren firmadan ürün talebinden baskı resmi ya da logosunu sunmanız yeterlidir. Firma tarafından alınan siparişler Türkiye geneline gönderilmektedir.

Baskılı Kâğıt Bardak Siparişinde En Az Sipariş Adedi

Accas Cup firması baskılı kâğıt bardak fiyatları için belli bir minimum sipariş seçimine yer veriyor. Minimum tutarın altında verilen siparişlerde fiyatlarda değişim yaşanabilir. Konu ile ilgili olarak firma müşteri destek birimi ile iletişime geçerek detaylı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Baskılı Kâğıt Bardak Üretimi

      Özel Baskılı Kâğıt Bardak Özellikleri

  • Özel baskılı kâğıt bardaklar 4 renk flexoprint tekniği kullanılarak basılmaktadır.
  • Baskılı kâğıt bardaklar parlak bir ambalaj yapısına sahiptir.
  • Baskılı kağıtlar için sadece gıda ambalajı için uygun özelliklere sahip olan malzemelere yer veriliyor.
  • Baskılı kâğıt malzemelerinde sertifikalı ürün kullanımı tercih ediliyor.
  • Konusuna uzman ekip tarafından en iyi kalitede baskı ile ürünler müşteriye sunulur.
  • Accas Cup tarafından üretimi yapılan baskılı kâğıt bardaklarda kağıtlar Gerogia Pasific üreticisinden tedarik ediliyor.
  • Bardaklar polilaktik asit (PLA) ile kaplanır.
  • Bardaklarda gıda sonrasında risk taşıdığı için alkol ve solvent boya kullanılmaz.

Baskılı Kâğıt Bardak Siparişinde Fiyatlandırma

Özel baskılı kâğıt bardak siparişinde öncelikli olarak nasıl bir bardak tasarımı arzu ettiğinize karar vermeniz önemlidir. Sonrasında https://accascup.com firması ile irtibatta geçerek sipariş vermek istediğini adetleri bildirerek baskılı kâğıt bardak fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir