eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Oyun ve Detaylı Kazanç Hesaplaması

Oyun ve Detaylı Kazanç Hesaplaması

 

İddaa’da kazanç sistemini merak ettiniz mi? Bir şeyler yatırıyoruz, maçlar oynuyoruz ve bize tahmini kazanç olarak bir sayı çıkıyor. Aslında bu sayı rastgele oluşturulmuş bir sayı değil. Bu yazıda bu konudan detaylı bir şekilde örnek vererek bahsedeceğiz.

İddaa, az bir ilgiyle dahi çok para kazandırabilen bir şans oyunudur. Adı üstünde bir şans oyunu olan iddaa’nın sırrı, tahmin ve bilgiye bağlıdır. Bilginiz ne kadar fazlaysa tahminlerinizin tutma olasılığı da aynı şekilde artacaktır.

Peki, iddaa’da tahmin gücümüzü nasıl artırabiliriz? Tahminlerimiz güçlü olursa bunun bize ne gibi bir faydası dokunur?

Tahmin gücünüzü artırmak öncelikli olarak tecrübeye bağlıdır. Bu oyunu oynadıkça bir şeyler öğrenir ve ileride oynayacağınız kuponlara tecrübenizi yansıtırsınız.

İkinci ve aslına bakarsanız oldukça önemli olan bir yöntem ise analiz yapmaktan geçer. Bir iddaa analiz web sitesi olan grandbetting , bu esnada yardımınıza koşacaktır.

Güncel maç analizleri ve istatistiklerini bulunduran grandbetting’i ziyaret etmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Maçı oynayacak olan takımların detaylı istatistiklerine ve uzman yorumlarına çok kolay bir şekilde erişebileceksiniz.

Tahminlerimizin güçlü olmasının bize ne yarar sağlayacağı konusuna gelirsek, tahminlerimiz ne kadar güçlü olursa o kadar sonuca yakın tahminlerde bulunabiliriz. Bu da gelirimizi aynı ölçüde artıracaktır.

İddaa’da kazanç hesaplamasına gelebiliriz. Kazanç hesaplamasının matematiksel formülü şu şekildedir;

Yatırdığınız tutar * toplam oran = KAZANÇ şeklindedir.

Örnek olarak bir kupon oynadınız ve o kupona 50 Türk Lirası yatırdınız. Oynadığınız maçların teker teker oranlarını topladığımızda ise 5,20 gibi bir oran elde edelim. Şimdi matematiksel formülümüze geri dönelim ve elde ettiğimiz sayıları yerleştirelim.

50 Türk Lirası * 5,20 ( Toplam Oran ) = 260 Türk Lirası yapacaktır. Yani bu kuponunuzun tutması sonucunda 260 Türk Lirası kazanmış olacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir