Onyekuru Transferinde Çalışmalar Hızlandı

Onyekuru Transferinde Çalışmalar Hızlandı

Alınan son şampiyonlukta emeği olan oyunculardan biride Onyekuru oldu. Ancak son dönemde performansı ile isteneni tam olarak veremeyen isimler arasında yer aldı. Kendi kulübü olan Monaco takımında teknik heyet tarafından düşünülmemesi, Galatasaray transferi için açık kapı olacak. Sarı kırmızılı forma altında çok önemli başarılara imza atan ve performansı ile taraftarın hem sevgisini hem de saygısını kazanan ismin tekrar geri dönmesi isteniyor. Atılan adımların ardından yeniden bir kiralık sözleşmesi için tüm şartlar zorlanacak. Takımın hızlı bir şekilde atağa çıkamaması, bu yıl gol yollarındaki en büyük sıkıntılardan biri oldu. Betpas ayrıcalıkları üst düzeye çıktı.

Gol Yollarında Hızlı Oyunculara Görev Verilecek

Geride bıraktığımız yılda kanat oyuncularının hızı ve beklerin hızlı takviyesi, alınan galibiyetler başrolü oynadı. Kenarlardan gelen destekler ile beraber gol yollarında çeşitlilik ciddi anlamda artmış oldu. Bu yıl ise hücuma yavaş çıkan bir Galatasaray takımının olması nedeniyle belli sorunlar beraberinde geldi. Beklentilerin atında kalan takım için transfer raporları hazırlandı. Takımdan gönderilmesi istenene oyunculara ek olarak takıma alınması istenen oyuncularda var. Onyekuru bu isimlerin başında geliyor. Takımdaki performansı en iyi teknik heyet ve taraftarlar tarafından biliniyor. Bu nedenle kapalı bir kutu oyuncu yerine uyum sorunu yaşamayacak olan isimler üzerinde yoğunlaşılıyor. Takımı tanıyor olması ciddi bir avantajı beraberinde getirecek.

Ara Transfer Dönemi betpas Hareketli Anlara Sahne Olacak

Yaz transfer döneminde birçok bomba patlatan Galatasaray, bu oyunculardan istediğini alamadı. Birçok kez Fatih Terim’in de ara transfer dönemini işaret etmesiyle birlikte beklentide arttı. Takımın sahada iyi bir performans gösterebilmesi için çalışmaları hızlandırdı. Bu dönemde takıma katılacak olan oyuncuların uyum sorununu aşması için kısa bir süresi olacak. Geride kalan haftalarında az olması nedeniyle hataya en az yer verilmesi isteniyor. İnce elenip, sık dokunan transfer hamlelerinin gözdesi Onyekuru olmuş durumda. Tüm yönleri ile takıma en çok uyum sağlayacak olan oyuncu konumunda. Transfer görüşmelerine başlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir