eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Online Sohbetlerin Yeni Sitesi

Online Sohbetlerin Yeni Sitesi

Günümüz teknolojisini kullanarak, sürekli kendini yenileyen chat sitemiz ücretsiz sohbet odaları imkanıyla hizmetinizdedir. Hatalar giderilmiştir.

Yurdumuzun her yerinden sitemizi kullanarak online Sohbet etme imkanından sorunsuzca yararlanabilirsiniz. 81 ilden, onlara bağlı ilçelerden, her yerden, istenilen saatte, 7/24 sitemizin ücretsiz sohbet odalarını kullanabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay olan sitemizde ayrıca masa üstüne indirebileceğiniz Mirc programı ile sohbetlere bağlanabilirsiniz. Sohbet etmek ücretli mi, sohbet kuralları nelerdir, sohbetler sırasında kullanılan nickname’i nasıl kaydedebilirim gibi sıkça karşılaşılan soruların yanıtlarını da gene sitemizin ana sayfasında bulmak mümkündür. Kaliteye önem veren bir paylaşım sitesi olarak Chat sırasında radyo yayını da dinleyebilirsiniz.

Nereden Nereye Geldik?

1970’li yıllarda dünyada iki bilgisayarın birbirine e-posta atması ile başladığı anlatılan chatleşmek Facebook gibi dev paylaşım platformlarını yarattı. 140 karakterle derdinizi anlatın diyen Twitter ise bugün görüldüğü üzere dünya politikasına yön veren bir platform olarak çalışıyor. Bu digital ortama katılan sitemiz online Mobil Sohbet imkanları ile gelişen teknolojiye ayak uydurdu. Sizleri de bu dost ortamına bekleriz. Yalnızlık aşılabilecek bir kavramdır, yeter ki isteyin. Sosyal medya iletişim imkanlarının geldiği nokta insanlığın gelişiminin bir parçasıdır. Nereden nereye geldiğimizi “Adana sen çık aradan” minvalini hatırlayanlar daha iyi anlayacaklar. Şimdi dünyanın öbür ucuna saniyeler içinde ulaşabiliyoruz. Online sohbet sitemiz de size çağın digital imkanını sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir