eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
OnePlus 6 Sürüm Tarihi Tanıtıldı

OnePlus 6 Sürüm Tarihi Tanıtıldı

OnePlus , Haziran 2018’de bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonunu piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor, ancak şirket bu yıl tartışmalı olarak daha büyük bir meydan okuma oluşturdu.

Çinli akıllı telefon üreticisi, 2014’te ilk Android cihazını OnePlus One’ı piyasaya çıktıktan sonra şaşırtıcı bir yoldan çıktı. Ancak ABD şebekesi ile bir taşıyıcı anlaşma imzalamadı.

OnePlus’ın değişmek istediği şey budur. Konuşan CNET CES 2018 bu geçmiş hafta şirket kurucularından ve hazırlıksız çevirmen Carl Pei aracılığıyla, OnePlus CEO’su Pete Lau ABD gemileri ile görüşmelerin bu yıl başlaması bekleniyor diye söyledi.

Lau,

“Doğru fırsat ve doğru zamanlama gelirse, denemekten çok mutlu olacağız “

dedi.

OnePlus bu deneyde, zihin için önemli bazı engellerle karşı karşıya kalmayı planlamalıdır. Huawei’nin ABD’de Mate 10 Pro’yu başlatması için CES’de AT & T ile ortaklık kurması bekleniyordu. Ancak anlaşma, Çinli telefon üreticisinin güvensizliği üzerine siyasi baskıyı takiben, son anda çınladı.

Huawei, telefonun SIM-free ve kilitsiz olmasını önerdiğini duyurdu ancak CEO’su Richard Yu, anlaşmanın çöküşünü eleştirmek için şirketin basın toplantısında konuşma yaptı.

Bu arada, OnePlus taraftarları, şirketin bir sonraki akıllı telefonunun ne zaman gelebileceğini bulmak için biraz sabırsızlık ediyorlar.

Lau, resmi olarak adı henüz bu aşamada onaylanmadığı halde, gayri resmi olarak OnePlus 6 olarak bilinen bu cihazın, 2018 yılının ikinci çeyreğine kadar varacağını doğruladı.

Lau’nun akıllı telefonun donanımı hakkında doğrulayacağı tek ayrıntı işlemcisi. Qualcomm’un en yeni Snapdragon 845 modelinin telefonun kalbinde olup olmadığını sorduğunda

“Tabii ki, başka seçeneği yok”

dedi.

OnePlus, Snapdragon 845 ile bir cihaz sunarken kronolojik olarak bir takip yapmaya neredeyse güveniyor. Güney Koreli şirketin, 2018’in en büyük amiral gemisi olan Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ‘daki yeni yongasetini Amerika’daki diğer pazarlar arasında kullanması bekleniyor.

Snapdragon 845 ve Exynos 9810 aslında Samsung Semiconductor tarafından üretilecek.

Beklenti, OnePlus 6’nın ya da yeni akıllı telefonun çağrıldığı her neyse Galaxy S9’un yapabileceği şeylerle önemli derecede örtüşeceği, ancak önceki başlatmalara uygun olarak fiyatın altına düşmesi yönünde.

OnePlus’ın ABD’li bir şirketle ortaklık kurması veya başka bir şekilde ortak bulması önemli değil, bu durum muhtemelen geçerli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir