Ofis Mobilyalarınızda Arttime Farkını Yaşayın

Ofis Mobilyalarınızda Arttime Farkını Yaşayın

 

Ofis mobilyalarınızın size özel olmasını ister misiniz? Cevabınız evetse Arttime firmasını seçerek size özel üretilen ofis mobilyalarınıza kavuşabilirsiniz. Arttime ofis mobilyaları firması kişilerin isteklerine göre ofis mobilyalarını üretiyor ve kısa süre içinde teslim ediyor. Son derece kaliteli ürünlerden üretilen mobilyaları ofislere hem şıklık hem de konfor katıyor. Ayrıca firma üretim yaptığı ofis mobilyalarında iki yıl garanti sağlıyor. Böylece kişiler mobilyalarında sorun yaşadıklarında garantili hizmetlerden yararlanabiliyor.

Arttime Firması Ürünleri

Arttime firması kişilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak mobilya üretimi yapıyor. Firma en çok ofisler için üretim yapsa da farklı mekanlar içinde üretim yapıyor. Üretim yaptığı ürünleri de kullanım alanlarına göre kategoriye ayırıyor.

Arttime firmasının hizmet verdiği ürün kategorileri şunlardır;

  • Ofis kanepeleri
  • Okul ve yurt mobilyaları
  • Cafe ve otel mobilyaları
  • Ofis aksesuarları
  • Ofis bölmeleri
  • Ofis kanepeleri
  • Makam masaları

 

Firma bu kategoriler altında çeşitli mobilyaların üretimini gerçekleştiriyor. Deneyimli üretim elemanları tarafından üretimi gerçekleştirilen ürünleri müşteriyle anlaştıkları tarihte teslim ediyorlar.

Ofis Koltukları

Kaliteli malzemelerden siparişe göre yapılan ofis koltukları kullanım alanlarına göre değişiklik gösteriyor.. Bu koltuklar arasında çalışma ve toplantı koltukları, tabureler, makam koltukları ve dinlenme koltukları bulunuyor. Çalışma ve toplantı koltukları uzun toplantılar sırasında kişilerin rahat etmesi için üretilen koltuklar oluyor. Bu koltuklar kendi aralarında farklı ayak tipleri ve markalarına göre farklı özelliklerde üretilebiliyor. Dinlenme koltukları ise ofislere ziyaret eden konukların beklerken zaman geçirmeleri için hazırlanıyor. Son derece rahat olan koltuklar aynı zamanda misafirlerin ağırlanması içinde kullanılabiliyor.

Yönetici Masaları

Arttime firması yönetici odalarına yakışacak özelliklerde yönetici masaları üretiyor. Bunun içinde masayı kullanacak olan kişinin taleplerini dinliyor ve taleplerine bağlı olarak üretim yapıyorlar. Yönetici masası yöneticinin çalışmalarını yapabildiği bir alan olduğu için kullanışlı ve kaliteli olması önemlidir. Bu yüzden firma en iyi ürünlerinden yönetici masaları üretimini sağlıyor. Firma taleplere bağlı özel üretim yapabildiği gibi hazır yönetici masalarının satışını da yapıyor. Firmanın yaygın olarak üretim yaptığı yönetici masası modelleri bulunuyor. Bu modeller arasında Buhara, Canvas, Acrobat, Capua, Boomerang, Active ve Fergana gibi modeller bulunuyor. Kişiler ofislerine uygun olacağını düşündükleri modelleri seçerek sipariş edebiliyorlar. Firma sipariş edilen hazır ürünleri 3 gün içinde teslim ederken özel olarak yaptığı ürünleri ise 15 gün içinde teslim ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir