eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Netflix’e Kenar Çubuğu Geldi

Netflix’e Kenar Çubuğu Geldi

Netflix’in getirdiği yeni arayüz, eksik kalan birçok özelliği tamamlayarak çok daha kullanışlı bir hale geldi. Şirketin İnovasyon Müdürü Stephen Garcia tarafından bir blog gönderisinde paylaşılan bilgilere göre Netflix’in oyun konsolları, TV kutuları, yerleşik akıllı TV uygulamaları ve benzer birçok özelliği bugün hizmete giriyor.

Yenilenen uygulama ile birlikte gelen en büyük ekleme soldaki kısayol çubuğunda yapıldı. İçerisinde Arama, TV Şovları (Diziler), Filmler, Kişisel Liste ve Yeni şeklinde çeşitli uygulamalar barındıran bu yeni kenar çubuğunda, yakın gelecekte vizyona girecek yapımlar ise gösterilmiyor. Yeni gelen bu uygulamaya baktığımız zaman YouTube TV’yi andırdığını rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Yeni gelen kenar çubuğunda kişilerin ruh hallerine göre izleyebilecekleri hızlı film veya dizi tavsiyeleri de bulunuyor. Arayüzde bulunan bazı videolar ise ön izleme olarak oynuyor ve içerik hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

Netflix’in Abone Sayısı 130 Milyonu Geçti

Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre kullanıcılardan gelen tepkilere göre uygulama sürekli olarak geliştirilecek. Söz konusu olan bu yeni arayüz ve kenar çubuğu özellikleri önümüzdeki aylarda yapılacak olan güncellemelerin yalnızca bir parçası olarak ön planda. Yani kısa süre sonra daha fazla özellikler ile uygulamayı daha kullanışlı bir halde görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir